ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Wizerunkowy serwis informacyjny Podkarpackie.travel

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna jest jedną z 16 regionalnych organizacji turystycznych.

Od 2002 roku działa jako związek stowarzyszeń, a ich działalność nadzoruje minister właściwy ds. turystyki.

Głównym celem organizacji jest promocja regionu podkarpackiego i rozwój turystyki na tym terenie.

Zadania i cele

W ramach współpracy z naszym Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nową stronę www.podkarpackie.travel. Jest to strona produktowa, stworzona w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej, zbudowana w oparciu o nasz autorski system Edito CMS.

Głównymi zaletami platformy Edito jest jej wysoka wydajność, elastyczność i prosty w obsłudze panel administracyjny.

Serwis internetowy jest zgodny ze standardem WCAG, co zwiększa dostępność i ułatwia korzystanie ze strony mniej wprawnym użytkownikom oraz osobom niepełnosprawnym.

Nowa strona internetowa niewątpliwie przyciąga uwagę wysokiej jakości zdjęciami promowanych miejsc. Artystyczne fotografie pasjonatów zachęcają do odkrywania wielu miejsc na mapie województwa podkarpackiego.

Użytkownicy poszukujący inspiracji bądź informacji o danym regionie, mają do dyspozycji praktyczną wyszukiwarkę produktową, podzieloną na 3 kategorie: regiony, pory roku i aktywności. Dzięki temu mogą z większą precyzją znaleźć to, co najbardziej ich interesuje.

Do ich dyspozycji znajduje się także cyfrowa mapa Podkarpacia, podzielona na poszczególne regiony, gdzie z jej poziomu mogą przejść do konkretnego miejsca i uzyskać o nim obszerne informacje.

W sekcji strony zwanej „Odkrywaj” znajdują się kafelki z poszczególnymi miejscami (produktami). Każdy produkt został opisany w sposób praktyczny i interesujący dla odbiorcy. Ponadto zawiera najpotrzebniejsze informacje dotyczące adresu czy pobliskich atrakcji.

Co więcej, niektóre produkty z tego poziomu może użytkownik zakupić, jak np. koszulkę czy daną wycieczkę. Zakup poszczególnych produktów odbywa się w ramach strony podkarpackie.travel (jeśli produkty pochodzą od tej organizacji) bądź bezpośrednio na stronach partnerów. W celu udostępnienia możliwości zakupu w serwisie wdrożyliśmy bezpieczny i szybki proces zakupowy.

W serwisie znajduje się również moduł aktualności, prezentujący bieżące wydarzenia organizowane na Podkarpaciu.

Korzyści dla Klienta

  • Nowoczesna strona produktowa,
  • prosta i czytelna nawigacja na stronie,
  • atrakcyjna wizualnie, dzięki pięknym fotografiom,
  • praktyczne funkcjonalności, jak wyszukiwarka czy możliwość zakupu na stronie,
  • wydajny i szybki system CMS.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas