Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis produktowo-wizerunkowy dla Opoczno

Marka Opoczno specjalizuje się w produkcji ceramiki podłogowej i ściennej już od ponad 130 lat. Oferuje produkty z wzornictwem przemysłowym opartym o obowiązujące trendy. Proces wypalania płytek odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Firma zdobyła wiele wyróżnień oraz nagród m.in.: Perły Ceramiki UE, czy Złoty Laur Konsumenta.

Zadania i cele

Dla marki Opoczno przygotowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesny serwis wizerunkowo - produktowy. Realizacja projektu została oparta o system Edito CMS, który dostosowaliśmy do wymagań i potrzeb inwestycyjnych Klienta.

Głównym założeniem projektu było odświeżenie wizerunku marki w sieci oraz zebranie i uporządkowanie dostępnej bazy produktów.

Aby osiągnąć główny cel w systemie został zaimplementowany moduł pozwalający na import zewnętrznych baz produktowych przygotowanych w formacie xlsx. Funkcjonalności dostępne w panelu administracyjnym umożliwiają zarządzanie ofertą produktową oraz wyświetlanie jej w kilku obszarach m.in. poprzez wybór kolekcji, rodzaju pomieszczenia czy oczekiwanego stylu. Praktycznym rozwiązaniem jest wyszukiwarka Elasticsearch, która uwzględnia potrzebę zawężenia zbioru zwracanych danych w oparciu o wyszukiwanie pełnotekstowe.

Zadbaliśmy również o atrakcyjną prezentację dostępnego na stronie asortymentu. Karty produktów zawierają m.in.: zdjęcie, informacje szczegółowe, funkcję dodania do listy produktów, która wskazuje dostępność produktu w wybranym punkcie handlowym. Użytkownik ma także możliwość przeglądnięcia innych produktów z tej samej kolekcji oraz propozycji aranżacji.

Dodatkowo dzięki integracji mapy sieci sprzedaży z funkcją geolokalizacji użytkownik może szybko odnaleźć najbliższy punkt handlowy lub wykorzystać do tego celu intuicyjną wyszukiwarkę.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzmocnienie wizerunku Klienta,
  • wsparcie działu handlowego,
  • przejrzysta architektura informacji,
  • dostępność serwisu na urządzania mobilne,
  • dostępne dwie wersje językowe – polska i angielska (perspektywa uruchomienia wersji językowych dla zagranicznych rynków: CZ, SK, LT, LV, EE, HU, BG, FR).

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas