Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis produktowy i korporacyjny dla Grupy PBI

Grupa PBI to polska grupa kapitałowa, z ponad 100 letnim doświadczeniem w wydobyciu i produkcji kruszyw, budowie dróg, produkcji betonu, kostki brukowej oraz wydobyciu siarki. Oferuje również usługi dla branży górniczej oraz transportowej. Posiada pododdziały i kopalnie w 15 lokalizacjach na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.

Zadania i cele

Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis produktowy www.pebia.pl oraz wykonaliśmy rebranding serwisu korporacyjnego www.grupapbi.eu.

Strony produktowe funkcjonują w ramach wspólnego panelu administracyjnego – CMS Edito 4.

Serwis korporacyjny prezentuje produkty, usługi oraz spółki grupy PBI w czytelnej i nowoczesnej formie. Wdrożyliśmy także moduł agregujący powiązane ze sobą spółki, produkty oraz lokalizacje, wyświetlane na osobnych bloczkach w formie listy. Co więcej, rozbudowaliśmy zakładkę Kontakt i dopasowaliśmy jej widok do pozostałych podstron w serwisie. Dzięki temu strona jest spójna i estetyczna, a nawigacja po niej jest intuicyjna.

W serwisie znajduje się również moduł służący wyświetlaniu plików deklaracji użytkowych przypiętych do produktu, możliwych do szybkiego wyszukania i pobrania przez użytkownika.

W ramach projektu wdrożyliśmy także stronę produktową pebia.pl, która prezentuje 2 kolekcje kostki brukowej – dekoracyjną oraz przemysłową. Oferta przedstawiona jest w formie rozbudowanych kart produktowych, zawierających opisy i szczegółowe parametry techniczne.

Praktycznym rozwiązaniem jest moduł Inspiracje, który przedstawia zdjęcia gotowych realizacji. Na zdjęciach oznaczone są produkty, co pozwala wyświetlić informacje lub przejść do karty produktowej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku,
  • większa intuicyjność serwisu,
  • łatwość znalezienia informacji,
  • wydajna i responsywna platforma Edito,
  • przejrzysty katalog produktowy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas