Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis wizerunkowy dla Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting jest jednym z największych producentów oświetlenia dekoracyjnego zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Na polskim rynku firma działa już od 1994 r. i od początku stawia na inspirujące projekty, wysoki standard produkcji, nowoczesne technologie i automatyzację pracy.

Zadania i cele

W ramach współpracy z naszym Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy serwis wizerunkowy www.nowodvorski.com w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Podstawę strony www stanowi funkcjonalna platforma Edito CMS, która w połączeniu z zastosowanymi technologiami zapewnia wysoką wydajność strony. Serwis zintegrowaliśmy z platformą PIM (Product Information Management), który pozwolił na wprowadzenie automatyzacji w zakresie zarządzania katalogiem produktowym.

Szybki serwis www połaczony z platformą PIM inspiruje do zakupów.

Nowodvorski - serwis www zintegrowany z platformą PIM

Nowoczesna strona internetowa prezentuje szeroki wybór produktów. Zostały podzielone na 4 katalogi, z których każdy przedstawia ofertę dedykowaną zastosowaniu w konkretnej przestrzeni. Katalogi posiadają zaawansowane filtry wyszukiwania, co ułatwia klientom znalezienie właściwego artykułu. Karty produktów zawierają szczegółowy opis i wszelkie istotne informacje techniczne.

Na stronie zostały przygotowane także specjalne strefy B2B: dla partnerów handlowych i dla projektantów, którzy po zalogowaniu do systemu otrzymują dostęp do bazy modeli 3D i aktualnych informacji z życia firmy. Serwis zawiera informacje o firmie i salonach współpracujących w całej Europie, które można sprawnie przeszukiwać za pomocą dostępnej mapy.

Strona została zoptymalizowana pod kątem szybkości i wydajności. Wprowadziliśmy mechanizm code splitting, dzięki któremu na danej stronie pojawiają się tylko te style i skrypty, których użytkownik w danej chwili potrzebuje. Zastosowany został customowy CSS, co zmniejsza jego finalną wagę, a wykorzystane właściwości, jak np. content-visibility i lazy load do zdjęć, wpływają pozytywnie na szybkość renderowania strony.

Oprócz wspomnianej wcześniej integracji z systemem PIM, strona została połączona z programem FreshMail do wysyłania newsletterów i mailingów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesny i funkcjonalny serwis www nawiązuje do charakteru produktów firmy
  • czytelny i estetyczny layout, wysoka wydajność strony,
  • atrakcyjna prezentacja produktów,
  • strefa dla partnerów i projektantów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas