Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

System rezerwacji biletów lotniczych - nowe wdrożenie

Uruchomiliśmy portal turystyczny dla WhyNotFly.pl.

Lada moment zrobi się ciepło i zaczniemy myśleć o podróżach. Takie plany podróżnicze najlepiej czynić odpowiednio wcześnie, by skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert „First minute”. Uruchomiony przez nas serwis whynotfly pomoże w podjęciu decyzji.

Pod adresem www.whynotfly.pl uruchomiliśmy początkiem roku innowacyjną platformę turystyczną. Dzięki dużemu naciskowi na użyteczność - poruszanie się po rozbudowanym serwisie jest bardzo proste. Mimo, że mamy do czynienia ze skomplikowanym technologicznie, współpracującym z zewnętrznymi systemami portalem, intuicyjne menu i wyszukiwarki pomogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujące nas informacje i zarezerwować bilety lotnicze.

Oprócz podstawowej funkcji automatycznej rezerwacji biletów lotniczych, miejsc hotelowych czy wykupienia ubezpieczenia planowanej podróży, serwis zawiera wiele innych wyróżniających go rozwiązań.

Może zainteresują Cię także

Podsumowanie roku 2010

7 marca 2011
Tegoroczna impreza podsumowująca poprzedni rok odbyła się 4 marca, tym razem w klimatycznym pubie motocyklowo-rockowym Red Zone w Rzeszowie.

Uczymy marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego

25 lutego 2011
Od marca rozpoczną się zajęcia w ramach II edycji studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy”. IAB jest patronem merytorycznym studiów, PULS Biznesu objął nad nimi patronat medialny, a nasi pracownicy poprowadzą część zajęć.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas