Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Ideo wdroży platformę PIM dla Mölndal Energi AB!

Dla Mölndal Energi, wdrożenie systemu PIM to strategiczny krok w kierunku nowoczesnej i zrównoważonej platformy cyfrowej.

W ramach tego projektu, Ideo będzie odpowiedzialne za wdrożenie zaawansowanego systemu zarządzania informacją o produkcie (PIM), co z pewnością przyczyni się do optymalizacji procesów zarządzania danymi o produktach i usługach w Mölndal Energi.

Geza Csikasz, starszy architekt IT w Mölndal Energi AB, będzie liderem projektu. Mówi:

"Z entuzjazmem nawiązujemy współpracę z Ideo oraz Pimcore. Traktujemy ten projekt jako kluczowy element naszej transformacji w kierunku stworzenia nowoczesnej i zrównoważonej platformy cyfrowej. Nasze ambicje sięgają daleko poza zapewnienie wyjątkowej obsługi klientów oraz najlepszych doświadczeń na każdym etapie ich podróży.
Równie ważne dla MEAB jest posiadanie zaawansowanych usług danych głównych (master data), które są niezbędne do adaptacji i rozwoju w dynamicznie zmieniającym się świecie cyfryzacji. Z niecierpliwością oczekujemy na to, by wraz z zespołem Ideo oraz pomocą platformy Pimcore, ugruntować pozycję MEAB jako mocnego gracza na cyfrowym rynku!​

Piotr Biernacki, przedstawiciel handlowy na kraje skandynawskie, komentuje:

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Ideo zostało wybrane do realizacji tego wymagającego projektu. Nasze doświadczenie, potwierdzone certyfikatami i współpracą z Pimcore, z pewnością przyczyniło się do tego sukcesu.
Nie bez znaczenia były także liczne pozytywne opinie od naszych kluczowych klientów”.Znaczenia PIM dla  Mölndal Energi 

Dla Mölndal Energi, wdrożenie systemu PIM oznacza strategiczny krok w kierunku wzmocnienia infrastruktury cyfrowej. To nie tylko usprawni zarządzanie danymi o produktach i usługach, ale także zagwarantuje, że klienci i partnerzy będą otrzymywać precyzyjne i aktualne informacje. Wybierając Ideo, Mölndal Energi jest gotowe podnieść swoje cyfrowe możliwości, pozostając na czele sektora energetycznego. 

 

O Mölndal Energi

Mölndal Energi to firma należąca do miasta Mölndal, która jest liderem w zakresie zrównoważonych praktyk energetycznych. Zobowiązuje się do dostarczania energii w 100% wolnej od paliw kopalnych i oferuje szereg usług energetycznych, w tym ogrzewanie i chłodzenie miejskie, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

W swojej działalność Mölndal Energi koncentruje się na zrównoważonej produkcji energii, wydajnej dystrybucji oraz przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach energetycznych. Ponadto, MEAB (Mölndal Energi AB) specjalizuje się w doradztwie dotyczącym efektywności energetycznej, wdrażaniu technologii energooszczędnych oraz promowaniu odnawialnych źródeł energii. Ich zaangażowanie w bardziej ekologiczną przyszłość to nie tylko obietnica, ale rzeczywistość. Więcej informacji znajdziesz na: molndalenergi.se

 

Tagi: pim

Może zainteresują Cię także

Konferencja Mobile Trends for Experts

27 października 2023
2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych, aż 50 prelekcji oraz liczne rozmowy w kuluarach na tematy związane z rozwojem mobile.

Największe trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych

17 października 2023
Zestawienie najciekawszych mobilnych innowacji. Sprawdź co najczęściej wybierają twórcy aplikacji mobilnych i odkrywaj nowe horyzonty.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas