Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Ideo wdroży system PIM dla Mölndal Energi AB!

Z przyjemnością ogłaszamy, że Ideo Solutions zostało wybrane na dewelopera systemu PIM dla szwedzkiej firmy energetycznej Mölndal Energi.

W ramach tego projektu, Ideo Solutions będzie odpowiedzialne za wdrożenie zaawansowanego systemu zarządzania informacją o produkcie (PIM), co z pewnością przyczyni się do optymalizacji procesów zarządzania danymi o produktach i usługach w Mölndal Energi.

Geza Csikasz, starszy architekt IT w Mölndal Energi AB, będzie liderem projektu. Mówi:

"Jesteśmy podekscytowani, że możemy pracować zarówno z IDEO, jak i Pimcore, jako część naszego przejścia na nowoczesną i zrównoważoną cyfrową platformę.Oprócz naszego ambicji, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i doświadczenia przez całą podróż, MEAB potrzebuje również usług danych głównych, aby dostosować się i rozwijać w szybko cyfryzującym się krajobrazie, wiz-a-wiz partnerów i innych interesariuszy.Naprawdę nie możemy się doczekać, aby ustanowić MEAB jako silnego cyfrowego gracza, razem z wspaniałym zespołem IDEO i platformą Pimcore!

Piotr Biernacki, dyrektor generalny Ideo Solutions AS, komentuje:

To bardzo ekscytujące dla całej organizacji, że zostaliśmy wybrani do realizacji tego wymagającego projektu. Nasza kompetencja, potwierdzona solidnymi certyfikatami i partnerstwem z PIMcore, była oczywiście punktem wyjścia dla kontaktu. Nasi inni prestiżowi klienci w tej dziedzinie byli również zadowoleni, aby dać rekomendacje w procesie przetargowym. Ostatecznie cała oferta okazała się najbardziej konkurencyjna. Teraz wszyscy na pokład i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć”.


Zrozumienie znaczenia PIM

System zarządzania informacją o produkcie (PIM) jest kluczowy w dzisiejszej cyfrowej epoce, służąc jako centralny węzeł do zarządzania wszystkimi informacjami związanymi z produktem.

Wraz ze wzrostem złożoności portfeli produktów i potrzebą spójnych i dokładnych danych o produkcie w różnych kanałach, systemy PIM zapewniają, że firmy mogą efektywnie zarządzać, aktualizować i dystrybuować informacje o produkcie w czasie rzeczywistym. Dla Mölndal Energi, wdrożenie systemu PIM oznacza strategiczny krok w kierunku wzmocnienia ich infrastruktury cyfrowej.

Nie tylko usprawni to zarządzanie danymi o produktach i usługach, ale również zapewni, że ich klienci i partnerzy otrzymają dokładne i aktualne informacje. Wybierając Ideo Solutions, lidera w tej dziedzinie, Mölndal Energi jest gotowe podnieść swoje cyfrowe możliwości, zapewniając pozostanie na czele sektora energetycznego.

O Ideo Solutions

Ideo Solutions to firma technologiczna znana z tworzenia spersonalizowanych rozwiązań, które pomagają firmom osiągać ich cele biznesowe poprzez optymalizację procesów i wprowadzanie nowoczesnych technologii. Ideo Solutions skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które są nie tylko funkcjonalne, ale także intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Więcej informacji znajdziesz na: ideosolutions.no, ideosoftware.com

About Mölndal Energi

Mölndal Energi, z siedzibą w Szwecji, to firma energetyczna oferująca różnorodne usługi elektryczne i ciepłownicze dla klientów indywidualnych i biznesowych. Firma jest własnością miasta Mölndal i jest znana z wysokiej jakości usług i zaangażowania w zrównoważony rozwój. Mölndal Energi jest zobowiązana być liderem w transformacji w kierunku bardziej zrównoważonego społeczeństwa i ma ambicję mieć najbardziej zadowolonych klientów w Szwecji. Więcej informacji znajdziesz na:  Mölndal Energi

 

Piotr Biernacki
piotr@ideosolutions.no
tel.+47 91716109

Geza Csikasz
geza.csikasz@molndalenergi.se
tel. +46 76-1911804

Może zainteresują Cię także

Webinar: „Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo”

25 października 2023
Chcesz efektywnie zarządzać danymi produktowymi? Już 9 listopada o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar „Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo”!

Największe trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych

17 października 2023
Zestawienie najciekawszych mobilnych innowacji. Sprawdź co najczęściej wybierają twórcy aplikacji mobilnych i odkrywaj nowe horyzonty.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas