Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Konferencja Mobile Trends for Experts

2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych, aż 50 prelekcji oraz liczne rozmowy w kuluarach na tematy związane z rozwojem mobile.

W ubiegłym tygodniu (19-20 października 2023 r.) mieliśmy okazję wziąć udział w Mobile Trends for Experts w charakterze partnera konferencji, gdzie w ramach naszego stoiska, i nie tylko, przeprowadziliśmy liczne rozmowy i nawiązaliśmy wiele partnerskich relacji.

W trakcie wydarzenia nasz zespół miał okazje wysłuchać wielu ciekawych prelekcji, które skupiały się na tematyce sztucznej inteligencji (AI) i jej zastosowaniach w biznesie. Ponadto, poruszono również kwestie wpływu mobilności na ewolucję nawyków w obszarze e-commerce. 

Doświadczone grono ekspertów sprawiło, że cała konferencja otoczona była niezwykle inspirującą atmosferą. Wydarzenie nie tylko dostarczyło nam nowej wiedzy, ale także umożliwiło nawiązanie cennych relacji.

Zarówno w trakcie prezentacji jak i rozmów plenarnych napotkaliśmy szereg inspiracji i przemyśleń będących motywacją do dalszego rozwoju w projektowaniu mobilnym.

Drugiego dnia konferencji mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji jednego z naszych długoletnich klientów, który został dwukrotnie nagrodzony za projekty, które wspólnie tworzymy.

Podczas swojej prezentacji, Mateusz Wanat, przedstawiciel Totalizatora Sportowego, zwracał uwagę, że kluczem do sukcesu aplikacji była doskonała współpraca przy projekcie i komunikacja między firmami na najwyższym poziomie. Cieszymy się z takiej oceny współpracy przez naszego Klienta.


Aplikacja mobilna LOTTO - graj online.
Najlepsza aplikacja w swojej kategorii.

Kliknij i odkryj nasze Case Study
 

W tygodniu konferencyjnym premierę miał także nasz poradnik: "Największe trendy w rozwoju aplikacji mobilnych”.

Dokument stanowi kompendium najnowszych trendów w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych. Dziękujemy wszystkim, za liczne komentarze i uwagi. Potwierdzają one, że inicjatywa spełniła oczekiwania branży. To dla nas motywacja do dalszego tworzenia wartościowych materiałów i dzielenia się wiedzą z szerokim gronem profesjonalistów. 

Może zainteresują Cię także

Największe trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych

17 października 2023
Zestawienie najciekawszych mobilnych innowacji. Sprawdź co najczęściej wybierają twórcy aplikacji mobilnych i odkrywaj nowe horyzonty.

Black Red White uruchamia Marketplace we współpracy z Ideo Software

29 sierpnia 2023
Ideo Software, ceniony partner technologiczny, z dumą ogłasza kontynuację długotrwałej współpracy z wiodącą grupą meblarską w Polsce - Black Red White.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas