ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Black Red White uruchamia Marketplace we współpracy z Ideo Software

Ideo Software, ceniony partner technologiczny, z dumą ogłasza kontynuację długotrwałej współpracy z wiodącą grupą meblarską w Polsce - Black Red White.
Anna Wolanin
Anna Wolanin
E-commerce, Automatyzacja procesów
Darmowa konsultacja

Przez ponad 10 lat nawiązana więź zaowocowała niezliczonymi sukcesami, a teraz obie firmy realizują nowy, ekscytujący projekt.

Integracja z platformą Mirakl pozwoliła Black Red White na stworzenie największego multibrandowego sklepu e-commerce w Polsce w kategorii Meble i wyposażenie wnętrz, oferującego najszerszy asortyment produktów.

Black Red White, producent i dystrybutor mebli oraz akcesoriów, od ponad 30 lat cieszy się uznaniem klientów za wysoką jakość i konkurencyjne ceny swoich produktów. Dążąc do ciągłego rozwoju i poszerzenia oferty, firma postawiła na kolejny krok w swojej drodze do sukcesu. Marketplace BRW, już dziś zawiera oferty kilkudziesięciu nowych Partnerów, a liczba ta stale rośnie.

Do końca roku firma spodziewa się poszerzyć ofertę o nawet 100 tysięcy produktów, co uczyni ją największym sprzedawcą online w tej kategorii w Polsce.

Współpraca z Ideo Software odegrała kluczową rolę podczas procesu integracji i wprowadzenia Marketplace na rynek. Wykorzystując zaawansowane technologie i doświadczenie, Ideo Software pomogło Black Red White w stworzeniu dynamicznego i kompleksowego katalogu produktów zintegrowanego z platformą Mirakl.

Dzięki dwukierunkowej synchronizacji z wcześniej wdrożonym systemem Pimcore (PIM), oferta Marketplace Black Red White jest zawsze aktualna, a klienci mają dostęp do najświeższych danych na temat produktów i sprzedawców.

"Mamy zaszczyt być partnerem technologicznym Black Red White w tej ekscytującej inicjatywie. Nasza współpraca umożliwiła stworzenie nowoczesnego i elastycznego Marketplace, który spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia wyjątkowe doświadczenie zakupowe dla klientów. Jesteśmy przekonani, że ta innowacyjna platforma przyczyni się do dalszego rozwoju Black Red White w obszarze e-commerce".

- mówi Anna Wolanin, Manager ds. e-commerce, Ideo Software.

Wprowadzenie Marketplace pozwoliło Black Red White na dotarcie do szerokiej grupy klientów zainteresowanych zakupem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Partnerzy, zarówno duże firmy, dystrybutorzy, jak i mniejsze sklepy, znajdują tu doskonałe warunki do rozwoju swojej oferty i przyciągnięcia nowych klientów.

 

 

Dodatkowo, dzięki przejrzystym zasadom współpracy proponowanym przez Black Red White, partnerzy cieszą się indywidualnym podejściem i wsparciem na każdym etapie integracji, co pozwala na swobodne działanie i dostosowanie swojej strategii sprzedażowej.

„Otwierając się na współpracę z zewnętrznymi partnerami nasza oferta stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla Klientów. Uzupełniamy luki asortymentowe o nowe dla nas jako producenta kategorie produktowe. Wierzymy, że pozwoli nam to stać się sklepem pierwszego wyboru.”

- dodaje Mariusz Nowak, Dyrektor ds. E-commerce i Strategii Omnichannel.

Dołącz do Marketplace'u Black Red White i sprzedawaj swoje produkty w jednym z największych sklepów e-commerce w Polsce. Bez względu na rozmiar Twojego biznesu, znajdziesz tam doskonałe warunki do rozwoju i sukcesu. Zapraszamy do współpracy z Black Red White - liderem e-commerce w branży meblarskiej!

Tagi: marketplace

Może zainteresują Cię także

E-Learning - skuteczne narzędzie w podnoszeniu kompetencji sprzedawców

9 sierpnia 2023
Przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, z którego dowiesz się jakie korzyści płyną z wykorzystania e-learningu na potrzeby szkolenia działu sprzedaży i sieci sprzedaży.

Z Black Red White jeszcze łatwiej znajdziesz wymarzone meble i dodatki

26 lipca 2023
Dowiedz się więcej na temat współpracy Ideo Software z Black Red White - polskim liderem w branży meblarskiej.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas