ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Z Black Red White jeszcze łatwiej znajdziesz wymarzone meble i dodatki

Dowiedz się więcej na temat współpracy Ideo Software z Black Red White - polskim liderem w branży meblarskiej.

Black Red White, lider meblarski w Polsce, prowadzi liczne działania, dzięki którym zakupy przez internet będą jeszcze bardziej przyjazne. Jednym z takich działań jest integracja sklepu internetowego BRW.pl z zaawansowanym silnikiem wyszukiwania Luigi’s Box.

Nowa wyszukiwarka zapewnia klientom łatwiejsze i bardziej efektywne znalezienie poszukiwanych produktów. Ułatwienia takie poprawiają doświadczenia zakupowe Klientów oraz zwiększają ich lojalność wobec marki.

Grupa Black Red White jest wiodącym producentem i dystrybutorem mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich w Polsce. Od ponad 30 lat produkty firmy ozdabiają miliony domów i mieszkań zarówno w kraju, jak i za granicą. Obecnie oferta marki jest dostępna na prawie 60 rynkach na całym świecie.

Jednym z głównych wyzwań, przed którymi stanęła firma, było zapewnienie szerokiej oferty produktowej i poprawa doświadczenia użytkowników. Sklep internetowy o tak różnorodnej ofercie i zróżnicowanych parametrach produktów wymagał wdrożenia zaawansowanego silnika wyszukiwania, który umożliwi potencjalnym konsumentom łatwe odnalezienie pożądanych produktów.

Grupa Black Red White zdecydowała się na integrację z silnikiem Luigi’s Box, aby dostarczyć klientom wygodne i trafne wyniki wyszukiwania, co w efekcie przyczyniło się do podniesienia wartości koszyka zakupowego.

Mariusz Nowak, Dyrektor ds. E-commerce i Strategii Omnichannel w Black Red White, podkreśla znaczenie integracji z nowym silnikiem wyszukiwania: "Dzięki silnikowi wyszukiwania Luigi’s Box, użytkownicy mogą szybko otrzymywać wyniki i dopasowane do ich preferencji rekomendacje. W trakcie realizacji tego projektu mogliśmy liczyć na wsparcie, również w obszarze procesów biznesowych, naszego wieloletniego partnera technologicznego – Ideo Software."

Ideo Software, specjalizuje się w rozwoju platform e-commerce i integracji systemów. Firma była odpowiedzialna za przeprowadzenie integracji sklepu internetowego Black Red White z silnikiem wyszukiwarki Luigi’s Box. Dzięki ich profesjonalizmowi i wnikliwej analizie oczekiwań Klienta, skutecznie przeprowadzono proces integracji, dostosowując silnik wyszukiwania do unikalnych wymagań sklepu internetowego.

Może zainteresują Cię także

Czym jest PIM oraz jak go wdrożyć w sposób efektywny?

20 czerwca 2023
W Ideo dzielimy się wiedzą ekspercką na wiele sposobów. Jeśli ciekawi Cię tematyka systemów PIM, bądź chcesz dowiedzieć się w jaki sposób uporządkować dane w Twoim e-commerce – zapoznaj się z naszymi materiałami video.

100 pytań do dobrego wdrożenia PIM – checklista

24 maja 2023
Przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, w którym znajdziesz checklistę z najważniejszymi zagadnieniami ułatwiającymi efektywne wdrożenie systemu PIM.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas