ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo na VII edycji Konferencji e-learning FUSION!

W dniach 14-15 listopada br. odbyło się jedno z największych wydarzeń związanych z branżą elearningową – ELF 23

Konferencja e-learning FUSION była ogromnym źródłem wiedzy i inspiracji w zakresie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Pierwszy dzień konferencji był niezwykle inspirujący, w czym istotną rolę odegrała część EXPO. W jej trakcie uczestnicy mieli okazję do rozmów i wymiany spostrzeżeń z innymi zainteresowanymi tematem e-learningu. Stoisko Ideo, na którym między innymi prezentowaliśmy demo naszego autorskiego systemu LMS, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Było to inspirujące doświadczenie, pozwalające uczestnikom bliżej zapoznać się z narzędziem i omówić jego funkcjonalności z naszymi ekspertami.

Sprawdź, jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma e-learningowa. 
Wypełnij formularz i zobacz DEMO.

Konferencja skupiała się głównie na nowoczesnych technologiach wspierających edukację online, a eksperci dzielili się najbardziej aktualną wiedzą i najnowszymi trendami.

Zarówno dla nas jak i innych uczestników była to cenna lekcja, pozwalająca lepiej zrozumieć potrzeby i dostosować platformy do wymagań przyszłych jej użytkowników. Prelekcje koncentrowały się głównie na przygotowywaniu treści, ze szczególnym naciskiem na obszary VR, AI i LXP.

Trendy te zdają się być kluczowe w dzisiejszym e-learningu, a konferencja potwierdziła tylko ich stale rosnące znaczenie.

Wydarzenie poświęcono również tematyce HR, prezentując nowoczesne podejście do podnoszenia wiedzy pracowników i wykorzystywania narzędzi takich jak wewnętrzny LinkedIn czy LXP.

Ciekawe prelekcje w sekcji „Praktyka i Doświadczenie L&D” pozwoliły uczestnikom zobaczyć konkretną implementację nowoczesnych szkoleń opartych na VR i zmianie podejścia do treści szkoleniowych.

E-Learning Fusion 2023 pozostawił po sobie wrażenie wyjątkowego wydarzenia, które nie tylko dostarczyło wiedzy, ale także skłoniło do refleksji nad przyszłością edukacji online i rozwijaniem innowacyjnych rozwiązań, które będą zaspokajać potrzeby nowego wymiaru edukacji.

Może zainteresują Cię także

Ideo wdroży platformę PIM dla Mölndal Energi AB!

8 listopada 2023
Dla Mölndal Energi, wdrożenie systemu PIM to strategiczny krok w kierunku nowoczesnej i zrównoważonej platformy cyfrowej.

Konferencja Mobile Trends for Experts

27 października 2023
2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych, aż 50 prelekcji oraz liczne rozmowy w kuluarach na tematy związane z rozwojem mobile.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas