Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Wspieramy uczelnie wyższe

Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i chcemy się nimi dzielić. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę m.in. z uczelniami wyższymi. W ostatnim czasie objęliśmy patronatem kierunki studiów na WSE w Krakowie i UTH w Warszawie.

W ostatnich dniach czerwca Ideo podpisało umowę partnerską z UTH, na mocy której objęło patronatem nowo utworzony kierunek – Informatyka.

Nasi eksperci od lat specjalizują się w realizowaniu nawet najbardziej złożonych projektów IT, często przygotowując autorskie rozwiązania i systemy. Bogata wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie pomóc uczelni zarówno w opracowaniu programów studiów, jak i zapewnić wsparcie merytoryczne oraz praktyczne ze strony naszych specjalistów.

Uczelnia Techniczno – Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie jest jedną z pierwszych uczelni niepublicznych w Polsce. Od 25 lat kształtuje młodych profesjonalistów, którzy z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami zaczynają swoją przygodę na rynku pracy. Swoim studentom oferuje szereg aktualnych i wartościowych kierunków takich jak: zarządzanie, finanse, logistyka, budownictwo i architektura czy bezpieczeństwo wewnętrzne.

Ideo z dumą objęło patronat nad kierunkiem studiów Marketing: Branding i komunikacja rynkowa, które jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijające się potrzeby rynku. Efektywnie prowadzony marketing jest dla współczesnych firm szansą na zbudowanie przewagi konkurencyjnej oraz pozyskiwanie klientów. Jednocześnie złożoność zagadnienia wymaga od pracowników wysokiej specjalizacji. PR, marketing sieciowy, content marketing, UX, social media, Corporate Identity, branding – to tylko niektóre z zagadnień, z którymi zetkną się studenci.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, to uczelnia edukująca młode pokolenia od 2003 roku. Władze uczelni od początku istnienia przywiązują ogromną wagę do tego, aby dopasowywać ofertę studiów do wymogów rynku pracy i kształcić przyszłych specjalistów. Dlatego WSE współpracuje z praktykami - profesjonalistami, którzy pomagają projektować programy nauczania oraz prowadzą zajęcia – nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne.

Więcej na temat naszej współpracy z edukacją...

Może zainteresują Cię także

Dobroczyńca roku

29 czerwca 2017
Zakończyła się jubileuszowa, dwudziesta już edycja konkursu „Dobroczyńca Roku”. Ideo otrzymało nominację w kategorii „Strategia społecznego zaangażowania”.

Zapytanie Ofertowe

15 czerwca 2017
Zapytanie ofertowe w związku z realizacją projektu „Stworzenie CBR nieinwazyjnych metod terapeutycznych i rehabilitacyjnych z dziedziny telemedycyny”

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas