Nowe projekty e-Learning

Wdrażamy nowe platformy edukacyjne, rozwijamy te istniejące i chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Za nami kolejne projekty edukacyjne w formacie Distance Learning. Dostawca usług w zakresie Facility Management Gegenbauer Polska, producent wyposażenia magazynów PROMAG oraz firma oferująca narzędzia do obróbki drewna i tworzyw sztucznych ITA TOOLS, zleciły nam projekt i realizację platform eLearning, które ułatwią optymalizację procesów szkoleniowych.

Zrealizowane w oparciu o platformę Edito E-learning serwisy szkoleniowe umożliwiają prowadzenie nowoczesnych kursów w zakresie BHP oraz szkoleń produktowych. W serwisach znalazły się liczne narzędzia, które są w pełni konfigurowane z poziomu panelu administracyjnego. Daje to możliwość dowolnego ich wykorzystywania i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Jako dostawca rozwiązań e-learningowych realizujemy projekty dostosowane do potrzeb Klientów, stanowiące de facto wydajne aplikacje dedykowane. Ich przykładem mogą być stworzone i utrzymywane przez nas rozbudowane platformy. „Okno na wschód”, z której korzysta obecnie blisko 50 tysięcy użytkowników, czy cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem program edukacyjny „Świadomy Kierowca”.

Dopełnieniem naszych działań w obszarze edukacyjnym jest dzielenie się wiedzą. Przygotowaliśmy zestawienie kluczowych trendów w edukacji, która coraz mocniej wykorzystuje możliwości, jakie daje nam dynamicznie rozwijająca się technologia.

Analityka, experience API, integracja oraz wearables to przykłady nowoczesnego, alternatywnego podejścia do edukacji. Pozwalają one na kształcenie świadome, adekwatne do rzeczywistych wymagań rynku. Rozwiązania te dają ogromne możliwości w stałym procesie jakim jest dzisiaj edukacja. Mogą przynieść nadzwyczajne rezultaty i tylko od nas zależy czy zechcemy z nich skorzystać.” podsumowuje zestawienie trendów Paweł Teper, kierownik projektów e-learningowych.

W ostatnim czasie pisaliśmy także o metodach obniżania kosztów szkolenia pracowników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas