Narzędzia e-learningowe

"Platforma e-learningowa to doskonała metoda nauki i komunikacji, która z pewnością sprawdzi się zarówno w dużej, jak i małej firmie"

E-learning to rozwiązanie, które znajduje wiele zastosowań i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przy jego wykorzystaniu swoje kompetencje podnosić mogą zarówno pracownicy małych i dużych firm, jak i osoby pracujące w instytucjach publicznych i administracji. Elastyczność platformy, na której umieszczane są materiały szkoleniowe jest więc kluczową kwestią pozwalającą na dostosowanie jej do wymagań poszczególnych Klientów.

Platforma e-learningowa

Przy tworzeniu platformy Edito E-learning priorytetem była jej łatwa konfiguracja i obsługa, tak aby nasi Klienci bez trudu mogli modyfikować materiały umieszczone na platformie oraz analizować efekty przeprowadzanych szkoleń.

Do najważniejszych funkcjonalności zaimplementowanych na platformie zaliczyć można moduły takie jak: Szkolenia, Testy, Raporty, Użytkownicy, Kalendarz, Wiadomości, Ankiety, Forum oraz Newsletter. Połączenie intuicyjnej obsługi wszystkich tych elementów z ich rozbudowanymi możliwościami pozwala na otrzymanie narzędzia, które spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wersja demonstracyjna

Aby w pełni poznać możliwości platformy Edito E-learning zachęcamy do zapoznania się z bezpłatną wersją demonstracyjną, która pozwoli na poznanie jej struktury i najważniejszych funkcjonalności.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do dedykowanej wersji DEMO

Poproś o DEMO
 

Distance Learning - Dlaczego warto

Wybrane korzyści wynikające z wykorzystania Distance Learningu:

Uruchamianie kursu

1. Analiza potrzeb Klienta

Jednym z pierwszych etapów pracy składających się na wdrożenie platformy e-learningowej jest ustalenie oczekiwań i rozpoznanie potrzeb Klienta. Ułatwia to przede wszystkim dostosowanie funkcjonalności i modułów lub w razie potrzeby wprowadzenie dedykowanych funkcji, które umożliwią spełnienie założonych celów.

Kolejnym ważnym elementem wdrożenia jest ustalenie szczegółów dotyczących wyglądu platformy. Standardowo modyfikowany jest jej kolor oraz logo, jednak możliwe jest pełne dopasowanie platformy i przygotowanie dedykowanego wyglądu, spójnego z identyfikacją wizualną Klienta. Na tym etapie ustalana jest też liczba użytkowników, co pozwala na dobranie korzystnej cenowo technologii dla danego wdrożenia.

2. Wprowadzenie kursów i szkoleń

Przy wdrażaniu platformy Edito e-learning pomagamy w wprowadzeniu dostarczonych materiałów dydaktycznych. Klienci, którzy jeszcze nie wiedzą jak stworzyć kurs elearningowy, a właściwie dostępne w nim materiały, powinni przede wszystkim pamiętać o tym, do kogo kierowane będą treści szkolenia. Wtedy dużo łatwiej będzie można określić potrzeby grupy docelowej oraz problemy, które kurs będzie rozwiązywał.

Tworząc szkolenie należy pamiętać o jego formie wizualnej, której atrakcyjność wpływa bezpośrednio na odbiór kursu. Naszym Klientom oferujemy pomoc w tworzeniu materiałów multimedialnych (takich jak animacje, prezentacje) oraz elementów graficznych, które pomagają uatrakcyjnić szkolenie. W proces ten zaangażowani są specjaliści z działu Grafiki i Kreacji.

3. Uruchomienie platformy e-learningowej

Niewątpliwą zaletą platformy Edito E-learning jest krótki czas potrzebny na jej wdrożenie, które zwykle zajmuje nie więcej niż tydzień w przypadku podstawowej wersji programu. Klienci mogą również skorzystać z oferty hostingowej i umieszczenia platformy na naszych, wydajnych serwerach, które zapewniają jej sprawne funkcjonowanie nawet w przypadku znacznej ilości użytkowników systemu.

Zapytaj o ofertę