Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Orange Polska partnerem Ideo w projekcie IDEA Global

M2M, Internet Rzeczy (IoT), Obsługa Klienta i Finanse to wspólne obszary zainteresowania Orange i IDEA Global. Wybrane startupy we współpracy z ekspertami i pod okiem mentorów stworzą wspólną ofertę z Orange Polska.

Akcelerator IDEA Global stale rozbudowuje sieć partnerów. W ostatnim czasie do tego grona dołączył Orange Polska, który ma już doświadczenie we współpracy ze startupami.

- W ramach Orange Fab, który od 4 lat działa na polskim rynku, akcelerację przeszło 21 firm z Polski i rynku wschodniego. Udział w programie przyniósł wdrożenia, m.in. OORT, Tutlo, i Wandlee – mówi Joanna Bruździak – Maleszewska, kierownik Wydział Inkubacji i Nowych Rozwiązań w Orange Polska.

- Wspólnie z Orange poszukujemy startupów, które przeprowadzimy przez drugą turę akceleracji w ramach IDEA Global - wyjaśnia Daniel Dereniowski, doradca zarządu ds. startupów w Ideo sp. z o.o. – M2M, Internet Rzeczy (IoT), Obsługa Klienta i Finanse to obszary, które w naturalny sposób wpisują się w potrzeby Orange. Startupy, które wybierzemy mogą liczyć na próbę stworzenia wspólnej oferty z Orange Polska. Nie muszę chyba wyjaśniać jak duże możliwości rozwoju z tego wynikają.

W procesie akceleracji młode firmy otrzymają nie tylko pomoc finansową (do 200 000 zł), ale przede wszystkim zasoby niezbędne do opracowania i testowania własnych rozwiązań i stały dostęp do wysokiej klasy mentorów, partnerów biznesowych i potencjalnych inwestorów. Ich przedstawiciele w połączeniu z ekspertami Ideo tworzą zespół, który kładzie największy nacisk na przyszłą efektywność biznesową akcelerowanych startupów. Udział w projekcie zwiększa także ich wiarygodność oraz gwarantuje promocję marki wśród szerokiej grupy korporacji jako potencjalnych klientów.

Termin zgłoszeń upływa 31 lipca br. Aplikować należy na stronie www.ideaglobal.pl

Poza Polską w Orange Fab uczestniczą Izrael, Japonia, Korea Płd., Tajwan, Hiszpania, Francja, Senegal i USA. Program jest skierowany do innowacyjnych firm, z którymi operator wspólnie rozwija dojrzałe technologicznie usługi. Udział w programie umożliwia dofinansowanie, rozwój produktu, warsztaty i szkolenia, wsparcie mentorów, a także dostęp do sieci dystrybucji i dotarcie do klientów Orange.

Może zainteresują Cię także

Nowe projekty e-Learning

17 lipca 2017
Wdrażamy nowe platformy edukacyjne, rozwijamy te istniejące i chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Wspieramy uczelnie wyższe

4 lipca 2017
Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i chcemy się nimi dzielić. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę m.in. z uczelniami wyższymi. W ostatnim czasie objęliśmy patronatem kierunki studiów na WSE w Krakowie i UTH w Warszawie.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas