Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Nasze produkty

"Dostarczamy skuteczne narzędzia biznesowe, które wykorzystują internet i technologie internetowe."

 

Ideo Force Sp. z o.o.

www.ideoforce.pl

Ideo Force to nasza submarka, która specjalizuje się w obszarze e-marketingu. Między innym oferuje pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, analitykę internetową, content marketing, e-PR i wiele innych usług. Powołanie spółki jest konsekwencją realizacji strategii tworzenia agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych.

Motivation Direct Sp. z o.o.

www.motivationdirect.pl

Firma Motivation Direct jest ściśle związana z Ideo. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz wsparcia sprzedaży skierowanych dla szeroko pojętego biznesu. Do grona klientów Motivation Direct należą m.in. Delecta, Shell Helix, BGŻ BNP Paribas, Fujitsu Technology Solutions, SKOK oraz wiele innych.

Platforma LOGITO

www.logito.pl

Od ponad 15 lat jako grupa doświadczonych specjalistów pomagamy Klientom budować dedykowane rozwiązania do zarządzania procesami w organizacjach. Zlecane nam projekty prowadzimy według uniwersalnych zasad dla metodyki zwinnych (Agile), co pozwala tworzyć wydajny i wysokiej jakości system.

Platforma LOGITO usprawnia codzienną pracy (workflow) i przepływ informacji dla kilkuset tysięcy pracowników. Proponowane przez nas rozwiązania to system EOD /DMS, który umożliwia zarządzanie obiegami faktur, umowy jak również pozostałych dokumentów firmowych. Rozwijamy produkt w technologii low-code, którego celem przyspieszenie realizacji projektów oraz optymalizacja holistycznego zarządzania całym przedsiębiorstwem.

Współpraca z firmą opiera się na proaktywnym podejściu do potrzeb biznesowych Klienta oraz zaangażowania go w współtworzenie dedykowanych rozwiązań na miarę nowoczesnego biznesu. Dołączając do naszego zespołu, poznasz realne potrzeby biznesu, nowe technologie i będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce.

Asiston Sp. z o.o.

www.asiston.pl

Asiston to nasza submarka, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w szczególności w obszarach zarządzania produkcją i magazynem oraz wdrażaniu Systemów ERP. Spółka jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu wspierającego procesy biznesowe w firmach. Ponadto zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb Klientów.

Edito CMS

www.edito.pl

Edito CMS to autorska - opracowana przez Ideo - platforma zarządzania treścią, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mogą one działać autonomicznie lub współpracować, tworząc wydajny system informatyczny. Przetestowana wydajność systemu Edito CMS to blisko 1,9 miliona odsłon dziennie.

Platforma e-learningowa

www.elearning.ideo.pl

Szkolnictwo tradycyjne coraz częściej jest uzupełniane nauczaniem w formie e-learningowej, które w przyszłości może stanowić jego alternatywę. Umożliwia naukę na bardzo wysokim poziomie, dostępną w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Co istotne, forma Distance Learning pozwala na praktycznie natychmiastową weryfikację zdobytej wiedzy.