Nasze produkty

"Dostarczamy skuteczne narzędzia biznesowe, które wykorzystują internet i technologie internetowe."

 

Ideo Force Sp. z o.o.

www.ideoforce.pl

Ideo Force to nasza submarka, która specjalizuje się w obszarze e-marketingu. Między innym oferuje pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, analitykę internetową, content marketing, e-PR i wiele innych usług. Powołanie spółki jest konsekwencją realizacji strategii tworzenia agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych.

Motivation Direct Sp. z o.o.

www.motivationdirect.pl

Firma Motivation Direct jest ściśle związana z Ideo. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz wsparcia sprzedaży skierowanych dla szeroko pojętego biznesu. Do grona klientów Motivation Direct należą m.in. Delecta, Shell Helix, BGŻ BNP Paribas, Fujitsu Technology Solutions, SKOK oraz wiele innych.

Platforma LOGITO

www.logito.pl

Platforma LOGITO to zestaw gotowych modułów, których celem jest zwiększenie efektywności zarządzania obiegiem dokumentów, przepływu informacji, poprawę komunikacji oraz zautomatyzowanie procesów biznesowych w firmie. Posiadamy wdrożenia, w których z aplikacji każdego dnia korzysta jednocześnie ponad 2 tysiace pracowników.

Asiston Sp. z o.o.

www.asiston.pl

Asiston to nasza submarka, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w szczególności w obszarach zarządzania produkcją i magazynem oraz wdrażaniu Systemów ERP. Spółka jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu wspierającego procesy biznesowe w firmach. Ponadto zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb Klientów.

Edito CMS

www.edito.pl

Edito CMS to autorska - opracowana przez Ideo - platforma zarządzania treścią, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mogą one działać autonomicznie lub współpracować, tworząc wydajny system informatyczny. Przetestowana wydajność systemu Edito CMS to blisko 1,9 miliona odsłon dziennie.

Platforma e-learningowa

www.elearning.ideo.pl

Szkolnictwo tradycyjne coraz częściej jest uzupełniane nauczaniem w formie e-learningowej, które w przyszłości może stanowić jego alternatywę. Umożliwia naukę na bardzo wysokim poziomie, dostępną w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Co istotne, forma Distance Learning pozwala na praktycznie natychmiastową weryfikację zdobytej wiedzy.