Nasze produkty

"Dostarczamy skuteczne narzędzia biznesowe, które wykorzystują internet i technologie internetowe."

 

Ideo Force Sp. z o.o.

www.ideoforce.pl

Ideo Force to nasza submarka, która specjalizuje się w obszarze e-marketingu. Między innym oferuje pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, analitykę internetową, content marketing, e-PR i wiele innych usług. Powołanie spółki jest konsekwencją realizacji strategii tworzenia agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych.

www.pozycjonowanie.ideo.pl

Promocja w wyszukiwarkach jest bardzo ważnym elementem strategii internetowej, gdyz potencjalni klienci na całym świecie najczęściej korzystają z wyszukiwarek, jako głównego źródła informacji o produktach, usługach, firmach, itd. Dobrze prowadzone działania w tym zakresie wpływają na poprawę wizerunku marki.

Motivation Direct Sp. z o.o.

www.motivationdirect.pl

Firma Motivation Direct jest ściśle związana z Ideo. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz wsparcia sprzedaży skierowanych dla szeroko pojętego biznesu. Do grona klientów Motivation Direct należy m.in. Delecta, Shell Helix, Fujitsu Technology Solutions, BGŻ BNP Paribas, SKOK i wiele innych.

Platforma LOGITO

www.logito.pl

Platforma LOGITO to zestaw gotowych modułów, których celem jest zwiększenie efektywności zarządzania obiegiem dokumentów, przepływu informacji, poprawę komunikacji oraz zautomatyzowanie procesów biznesowych w firmie. Posiadamy wdrożenia, w których z aplikacji każdego dnia korzysta jednocześnie ponad 2 tysiace pracowników.

Asiston Sp. z o.o.

www.asiston.pl

Asiston to nasza submarka, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarze Zarządzanie produkcją i magazynem oraz wdrażaniem Systemów ERP. Spółka jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu wspierającego procesy biznesowe w firmach. Ponadto zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych systemów w pełni dostosowane do potrzeb Klientów.

Edito CMS

www.edito.pl

Edito CMS to autorska - opracowana przez Ideo - platforma zarządzania treścią, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mogą one działać autonomicznie lub współpracować, tworząc wydajny system informatyczny. Przetestowana wydajność systemu Edito CMS to blisko 1,9 miliona odsłon dziennie.

Platforma e-learningowa

www.elearning.ideo.pl

Szkolnictwo tradycyjne coraz częściej jest uzupełniane nauczaniem w formie e-learningowej, które w przyszłości może stanowić jego alternatywę. Umożliwia naukę na bardzo wysokim poziomie, dostępną w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Co istotne, forma Distance Learning pozwala na praktycznie natychmiastową weryfikację zdobytej wiedzy.

Ideo Mobile

www.ideomobile.pl

Już kilka lat temu dostrzegliśmy potencjał i przyszłość aplikacji mobilnych. Dlatego szybko podjęliśmy decyzję: „Wchodzimy w to!” Krótko po tym okazało się, że aplikacje mobilne stały się codziennością. W serwisie dedykowanym rozwiązaniom mobilnym dowiesz się więcej na temat tego obszaru naszych usług.

Ideo e-Commerce

www.ecommerce.ideo.pl

W serwisie dedykowanym sprzedaży on-line prezentujemy narzędzia w pełni skalowalne, które mogą być dostosowane do potrzeb i wymogów zarówno niewielkich firm rodzinnych jak i najbardziej nawet wymagających korporacji. Oferujemy także usługi wsparcia sprzedaży, dzięki którym podnosimy poziom sprzedaży istniejących sklepów.

E-Kandydat

www.e-kandydat.pl

E-Kandydat jest innowacyjnym systemem ułatwiającym zdalną rekrutację, skierowaną zarówno do pracodawców, jak i pracowników. Jego zastosowanie umożliwia szybkie, proste i kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji. Oparty jest na precyzyjnym systemie dopasowania kandydatów do ofert. Uwzględnienia on realne, a nie tylko deklarowane umiejętności i kompetencje zawodowe, uzyskane na podstawie analizy wyników testów.

Ideo hosting

www.hosting.ideo.pl

Usługi hostingowe jakie oferujemy charakteryzują się indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Ofertę przygotowujemy tak, aby spełniała w 100% wymagania naszych odbiorców. Dajemy gwarancję na minimalnie 99,2% widoczności naszych usług w sieci (SLA).