Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM
Młodszy handlowiec usług IT
Warszawa, Rzeszów
Pełny etat
Umowa o pracę, kontrakt B2B
praca stacjonarna

lub wyślij zgłoszenie na: praca@ideo.pl

nieaktualne
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT i/lub marketingu internetowego
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie)

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B (również klientów zagranicznych)
  • Budowanie oraz rozwój relacji handlowych z klientami
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych/prezentacji produktowych
  • Kontrola przebiegu procesu sprzedaży i raportowanie wyników
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz LM na adres: praca-pm@ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj naszych rekruterów

Marcin Wojtoń

Tomasz Bukała

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych