Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM
Młodszy Specjalista SEO
Rzeszów
Pełny etat
Specjalista
Umowa o pracę
Praca hybrydowa

lub wyślij zgłoszenie na: praca@ideo.pl

nieaktualne
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

W pierwszych 4 miesiącach:

Będziesz zajmował się pozycjonowaniem serwisów internetowych. Na początek będzie ich kilka, z czasem dojdzie ich więcej. W ramach prowadzonych działań będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie audytów SEO, analizy słów kluczowych, planowanie linkowania, zlecanie zadań oraz samodzielne pozyskiwanie linków.
Zapoznamy Cię z naszym metodami pozycjonowania. Jeśli masz inne podejście i z Twojego doświadczenia wynika, że przynosi ono efekty, chętnie damy Ci wolną rękę! Lubimy testować nowe sposoby pozycjonowania stron. Bardzo cenimy sobie samodzielność i inicjatywę w poszukiwaniu nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności klientów w wyszukiwarce Google.
Wszystkie te zadania będziesz wykonywał pod czujnym okiem leadera z ponad 10-letnim stażem w SEO.

Po 4 miesiącach:

Dostaniesz kolejne projekty na pozycjonowanie. W miarę nabywania doświadczania będą to coraz większe serwisy oraz sklepy internetowe. Oprócz tworzenia analiz, będziesz samodzielnie wdrażał zmiany optymalizacyjne (z poziomu CMS) oraz współpracował w tym zakresie z programistami. Z czasem coraz mniej będziesz linkował, a Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie analiz i rekomendacji, monitoring działań, a także robienie wszystkiego, co w Twojej mocy, aby zwiększać ruch z organica.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych,
  • znasz takie narzędzia jak: SEO tj. MajesticSEO, Ahrefs, SEMSTORM, Senuto itp.,
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office,
  • masz wysokie zdolności komunikacyjne,
  • posiadasz umiejętności analityczne i jesteś samodzielny.

Ideoalnie, jeśli dodatkowo:

  • znasz Google Analytics i Search Console,
  • znasz obsługę HTML i CSS,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Warto do nas dołaczyć, bo:

  • zdobędziesz doświadczenie pod okiem specjalistów,
  • jesteśmy otwarci na pomysły i nowe metody działań,
  • poszerzysz swoją ogólną wiedze marketingową,
  • możesz liczyć na pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • sam wybierasz formę zatrudnienia,
  • posiadamy dodatkowe benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • weźmiesz udział w ciekawych dyskusjach.

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@ideoforce.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj naszych rekruterów

Daniel Holuk

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych.