Aplikacja mobilna Beinsured.pl

Portal Beinsured.pl został zaprojektowany i wdrożony przez Ideo Sp. z o.o. Jego głównym celem jest ułatwienie wymiany wiedzy, kompetencji oraz doświadczenia z zakresu ubezpieczeń.

Beinsured.pl to miejsce tworzone przez wysokiej klasy ekspertów, które służy rozpowszechnianiu specjalistycznej wiedzy, pomocnej m.in. przy rozwiązywaniu kazusów prawnych. Portal dedykowany jest osobom pracującym w firmach ubezpieczeniowych oraz brokerom, ale także wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

Zadania i cele

Oprogramowanie zostało przygotowane dla czytelników Beinsured.pl, korzystających z urządzeń mobilnych. Ułatwia codzienną lekturę dystrybuowanych przez portal treści oraz dodawanie komentarzy do wybranych artykułów dostępnych na portalu Beinsured.pl. Dostęp do bazy mają wyłącznie abonenci. Użytkownicy mają też wgląd w archiwalne wydania dziennika.

Aplikacja stanowi rozszerzenie standardowej oferty serwisu. Wykonana jest natywnie i jest zgodna z najnowszymi wersjami platform Android (działa na wersji 4.0.3 wzwyż), iOS (8+) oraz Apple iOS (iPhone oraz iPad napisane w języku Swift). Wykorzystanie wersji natywnej sprawia, że interfejs aplikacji jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze.

Główne korzyści dla Klienta

  • rozszerzenie standardowej oferty serwisu
  • alternatywa dla systemu stacjonarnego
  • dostęp do usługi w dowolnym miejscu i czasie
  • poszerzenie grona czytelników
  • nowoczesny wizerunek marki
  • intuicyjny interfejs
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?