Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Aplikacja mobilna Beinsured.pl

Portal Beinsured.pl został zaprojektowany i wdrożony przez Ideo Sp. z o.o. Jego głównym celem jest ułatwienie wymiany wiedzy, kompetencji oraz doświadczenia z zakresu ubezpieczeń.

Beinsured.pl to miejsce tworzone przez wysokiej klasy ekspertów, które służy rozpowszechnianiu specjalistycznej wiedzy, pomocnej m.in. przy rozwiązywaniu kazusów prawnych. Portal dedykowany jest osobom pracującym w firmach ubezpieczeniowych oraz brokerom, ale także wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

Zadania i cele

Oprogramowanie zostało przygotowane dla czytelników Beinsured.pl, korzystających z urządzeń mobilnych. Aplikacja jest rozszerzeniem standardowej oferty serwisu. Ułatwia codzienną lekturę dystrybuowanych przez portal treści oraz dodawanie komentarzy do wybranych artykułów dostępnych na portalu Beinsured.pl. Dostęp do bazy mają wyłącznie abonenci. Użytkownicy mają też wgląd w archiwalne wydania dziennika.

Aplikacja wykonana natywnie, jest zgodna z najnowszymi wersjami platform Android (działa na wersji 4.0.3 wzwyż), iOS (8+) oraz Apple iOS (iPhone oraz iPad napisane w języku Swift).

Wykorzystanie wersji natywnej sprawia, że interfejs aplikacji jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze.

Główne korzyści dla Klienta
  • Rozszerzenie standardowej oferty serwisu,
  • alternatywa dla systemu stacjonarnego,
  • dostęp do usługi w dowolnym miejscu i czasie,
  • poszerzenie grona czytelników,
  • nowoczesny wizerunek marki,
  • intuicyjny interfejs.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas