Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Aplikacja mobilna Biblia Audio

OSORNO Krzysztof Czeczot od 2013 r. realizuje słuchowiska i audiobooki dla wydawnictw książkowych oraz rozgłośni radiowych. Firma zrealizowała do tej pory ponad 300 godzin materiałów audio. Jednym z projektów firmy jest Biblia Audio Superprodukcja - największe słuchowisko radiowe w Europie.

Zadania i cele

Biblia Audio Superprodukcja to słuchowisko, w którego powstawanie zaangażowanych było ponad 500 głosów - zarówno profesjonalni aktorzy jak i statyści. Materiał został wzbogacony specjalnymi efektami dźwiękowymi, nawiązującymi do okoliczności danej akcji.

W ramach projektu realizujemy obsługę, suport i bieżącą rozbudowę aplikacji mobilnej „Biblia Audio”.

Odpowiadając na potrzeby użytkowników wdrożyliśmy najbardziej oczekiwane przez nich modyfikacje i udogodnienia w aplikacji. Dla młodszych słuchaczy została zaprojektowana i wdrożona dodatkowa sekcja aplikacji – Biblia Audio Kids. Ponadto stworzyliśmy podział na poszczególne rozdziały Ksiąg Starego i Nowego Testamentu. Gotowa lista pozwala na sprawne i szybkie dotarcie do konkretnych fragmentów Pisma Świętego. Kolejna zaimplementowana opcja, pozwala systemowi na zapamiętanie miejsca, w którym użytkownik zakończył korzystanie z aplikacji. W ten sposób może on szybko powrócić do słuchanego wcześniej fragmentu.

System posiada funkcję powiadomień push. Informuje odbiorców m.in. o nowych promocyjnych cenach czy wydarzeniach, a także pozwala na otrzymywanie notyfikacji z atrakcyjnymi treściami. Za pomocą tych komunikatów, Klient może przekazywać użytkownikom istotne z jego punktu widzenia informacji. Modernizacji uległy także niektóre elementy graficzne aplikacji.

Współpraca obejmuje aplikację w wersji Android jak i iOS.
 

Główne korzyści dla Klienta
  • Bieżący support i wsparcie techniczne dla zespołu,
  • sprawna rozbudowa aplikacji o nowe funkcjonalności,
  • fachowe doradztwo doświadczonych developerów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas