Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Aplikacja mobilna dla meteopatów - Biometeo

Serwis Biometeo jest prowadzony przez firmę M-Marketing Marek Majcher z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Głównym przedmiotem działalności firmy jest przetwarzanie danych oraz zarządzanie stronami internetowymi.

Zadania i cele

Biometeorologiczna prognoza pogody obejmuje wskazania i statystki dla ponad 2000 miejscowości w Polsce. Rozmieszczenie tych punktów sprawia, że realnie zasięgiem działania aplikacji objęty jest teren całego kraju. Prognozy realizowane są w przedziałach czasowych z dwudniowym wyprzedzeniem, z aktualizacją dwa razy w ciągu dnia wg prostej czterostopniowej skali.

Osoby wrażliwe na zmiany pogody dzięki zrealizowanej przez nas aplikacji mają do dyspozycji jedyną w ten sposób realizowaną prognozę biometeo w Polsce. Prognoza realizowana jest przez profesjonalnych synoptyków w oparciu o autorski algorytm biometeorologiczny.

Przygotowana przez nas aplikacja umożliwia regularne otrzymywania dokładnych informacji dotyczących prognozy biometeo w Polsce. Oparta jest o w pełni autorski algorytm biometeorologiczny.

Przygotowana przez nas aplikacja umożliwia regularne otrzymywania dokładnych informacji o bieżących warunkach biometeorologicznych. Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobraniem i instalowaniem aplikacji, odpłatny jest jedynie dostęp do udostępnianych danych.

Aplikacja została zaprojektowana na systemy Windows Phone 7 oraz BlackBerry.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna i łatwa w obsłudze aplikacja,
  • aplikacja dostępna na systemach WP7 i BlackBerry,
  • zindywidualizowana prognoza biometeorologiczna w formie mailingu,
  • prognoza biometeorologiczna dla ponad 2000 miejscowości,
  • informacje o długości dnia i fazie księżyca,
  • aktualne i rzetelne informacje o warunkach biometeorologicznych,
  • aplikacja stworzona z myślą o meteopatach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas