Aplikacja mobilna dla SFD

Firma SFD oferuje odżywki, suplementy diety oraz akcesoria sportowe. Kolejnym profilem działalności są usługi doradcze w postaci planów treningowych i dietetycznych. Spółka w swojej ofercie posiada ponad 8000 produktów pochodzących od blisko 100 producentów z całego świata.

Zadania i cele

Na zlecenie spółki SFD zrealizowaliśmy dedykowaną aplikację mobilną na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Stworzona została z myślą o użytkownikach portalu Potreningu.pl oraz wszystkich osobach aktywnie uprawiających sport i dbających o swoją sylwetkę i zdrowie.

Aplikacja posiada m.in. kalkulator kalorii. Z jego pomocą w sposób intuicyjny można obliczyć kaloryczność oraz zawartość makroskładników spożytych posiłków. Użytkownik ma zarówno możliwość dodawania produktów, jak i wybrania tych, które już są dostępne w bazie. Program wyświetla sumaryczną ilość spożytych i spalonych kalorii w ciągu jednego dnia.
Dostęp do innych funkcjonalności aplikacji Potreningu.pl, takich jak dziennik żywieniowy czy plan treningowy, mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne są również płatne usługi serwisu.

Potreningu.pl to aplikacja natywna, dostępna na platformie wirtualnego marketu - Google Play i iTunes.

Główne korzyści dla Klienta

  • dostęp do dziennika żywieniowego i planu treningowego w dowolnym miejscu i czasie
  • wysoki komfort użytkowania
  • integracja logowania z Facebookiem
  • nowoczesny wizerunek spółki
  • pełna integracja z mobilnym środowiskiem telefonu
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?