ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Aplikacja mobilna dla SFD

Firma SFD oferuje odżywki, suplementy diety oraz akcesoria sportowe. Kolejnym profilem działalności są usługi doradcze w postaci planów treningowych i dietetycznych. Spółka w swojej ofercie posiada ponad 8000 produktów pochodzących od blisko 100 producentów z całego świata.

Zadania i cele

Na zlecenie spółki SFD zrealizowaliśmy dedykowaną aplikację mobilną na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Stworzona została z myślą o użytkownikach portalu Potreningu.pl oraz wszystkich osobach aktywnie uprawiających sport i dbających o swoją sylwetkę i zdrowie.

PoTrenigu to aplikacja, która posiada takie moduły jak np. kalkulator kalorii, dziennik żywieniowy czy plan treningowy. Dostępna jest na. iOS oraz Android.

Aplikacja posiada m.in. kalkulator kalorii. Z jego pomocą w sposób intuicyjny można obliczyć kaloryczność oraz zawartość makroskładników spożytych posiłków. Użytkownik ma zarówno możliwość dodawania produktów, jak i wybrania tych, które już są dostępne w bazie. Program wyświetla sumaryczną ilość spożytych i spalonych kalorii w ciągu jednego dnia.
Dostęp do innych funkcjonalności aplikacji Potreningu.pl, takich jak dziennik żywieniowy czy plan treningowy, mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne są również płatne usługi serwisu.

Potreningu.pl to aplikacja natywna, dostępna na platformach Google Play i iTunes.

Główne korzyści dla Klienta
  • Dostęp do dziennika żywieniowego i planu treningowego w dowolnym miejscu i czasie,
  • wysoki komfort użytkowania,
  • integracja logowania z Facebookiem,
  • nowoczesny wizerunek spółki,
  • pełna integracja z mobilnym środowiskiem telefonu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas