Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Aplikacja mobilna - mCommerce dla Ucando

Ucando to sklep internetowy z bogatą ofertą części samochodowych i ich zamienników. Sklep zapewnia klientom wsparcie podczas zakupów oraz atrakcyjne promocje. Ucando szybko reaguje na zmieniające się potrzeby użytkowników, oferując im dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zadania i cele

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, Ucando powierzył nam zaprojektowanie aplikacji mobilnej, która umożliwia użytkownikom dokonanie wygodnych i szybkich zakupów części samochodowych.

Aplikacja mobilna mCommerce z katalogiem 2,5 miliona produktów.

mCommerce dla Ucando Mobilny sklep internetowy

Prosty i czytelny interfejs umożliwia szybkie dotarcie do każdej funkcjonalności aplikacji. Oferta produktowa podzielona jest na kategorie, z czego każda z nich posiada odpowiednie filtry, dzięki którym odnalezienie artykułu np. konkretnego producenta jest szybkie i bardzo wygodne. Aplikacja została tak zaprojektowana by maksymalnie uprościć znalezienie i zakup poszukiwanej części.

 

Aplikację zrealizowaliśmy we frameworku Flutter - technologii Google, która pozwala tworzyć aplikacje mobilne zarówno na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Aplikacje pisane są w języku Dart, wyglądają i zachowują się praktycznie identycznie w obu środowiskach.

Użytkownicy mają do dyspozycji kilka praktycznych modułów. Przede wszystkim mogą oni założyć konto użytkownika, które umożliwia wgląd w historię zamówień oraz przyspiesza proces zakupowy. Dostępna opcja zapisu do newslettera pozwala być zawsze na bieżąco z promocjami, co szczególnie docenią warsztaty samochodowe. Moduł Wyprzedaże wyświetla wszystkie produkty objęte rabatem wraz z informacją o ich dostępności.

By zakupy dokonywane przez klientów były satysfakcjonujące, mają oni możliwość wglądu w moduł Opinii, jak również dodania własnej recenzji.

Aplikacja mobilna mCommerce

Aplikacja jest zintegrowana z mobilną platformą Google – Firebase oraz z systemem płatności internetowych Przelewy 24.

Użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne ceny produktów, szybki i bezpieczny proces zakupowy oraz uproszczony proces zwrotu produktów. Intuicyjny interfejs ułatwia przeglądanie wyników wyszukiwania i dotarcie do konkretnego produktu. Ponadto, bezpośrednio z poziomu aplikacji, klienci mogą skorzystać z konsultacji z ekspertem pomocy technicznej za pośrednictwem z infolinii lub czatu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalna i praktyczna aplikacja,
  • dostęp klientów do pełnej oferty produktowej,
  • intuicyjny i czytelny interfejs,
  • nowoczesne technologie mobilne.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas