ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Funkcjonalna platforma e-learningowa dla Intive

Intive powstał w wyniku połączenia trzech spółek, należących do Enterprise Investor: polskiego SMT Software Services, polsko-fińskiego BLStream oraz niemieckiej spółki Kupferwerk. Firma zajmuje się zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Zatrudnia ponad 1200 osób i po konsolidacji jest w stanie rywalizować z największymi programistycznymi przedsiębiorstwami na rynku globalnym.

Zadania i cele

Dla Klienta przygotowaliśmy platformę e-learningową, dedykowaną pracownikom firmy. Projekt powstał w oparciu o naszą autorską platformę LMS - Edito E-learning. Za pośrednictwem platformy Klient realizuje głównie szkolenia BHP, z zakresu RODO i etyki w biznesie dla stałych i nowych pracowników. Kursy składają się z ćwiczeń, zadań testowych i końcowych testów egzaminacyjnych.

Rozbudowana platforma e-learningowa wspomagająca podnoszenie kompetencji pracowników

Projekt zintegrowany jest z usługą katalogową Active Directory dla systemów Windows, która automatyzuje dostęp do platformy. Integracja objęła również narzędzie pozwalające na przeprowadzanie interaktywnych videokonferencji. W ramach wspomnianej funkcjonalności, istnieje możliwość tworzenia wirtualnych pokoi odpowiadających danym elementom lekcyjnym.

W ramach platformy wdrożony został także dedykowany moduł raportowania. Pozwala on administratorom platformy i managerom stale śledzić i weryfikować postęp użytkowników w ramach danego szkolenia.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalna platforma e-learningowa,
  • 3 wersje językowe platformy: polska, angielska i niemiecka,
  • obsługa materiałów multimedialnych,
  • funkcja monitorowania postępów użytkowników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas