Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Kulinarny portal informacyjny Apéritif.no

Aperitif.no to największy norweski portal informacyjny, prezentujący szeroką gamę przepisów kulinarnych na dania i drinki. Portal przybliża również czytelnikom ciekawostki, porady oraz usługi związane z gotowaniem.

Zadania i cele

Zaprojektowaliśmy portal informacyjny w oparciu o autorską platformę Edito CMS, którą rozbudowaliśmy o norweską wersję językową panelu administracyjnego. Strona jest w pełni responsywna i wyświetla się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym. Platforma Edito CMS zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązania. Projekt obejmował migrację danych z poprzedniego CMS oraz późniejszą optymalizację przesyłanych danych.

Największy w Norwegii kulinarny portal informacyjny.

Serwis online prezentuje szeroki wybór przepisów na dania, przekąski oraz trunki, wraz ze szczegółowymi informacjami, komentarzami i ocenami. W zakładce Today’s special można znaleźć ciekawe propozycje kulinarne każdego dnia. Użytkownicy, którzy mają swoje konto profilowe, po zalogowaniu się mogą korzystać z kilku ciekawych funkcji, np.:

  • system proponuje przepisy na podstawie deklaracji posiadanych składników,
  • możliwość dodania do ulubionych przepisów,
  • „Moja książka kucharska” – użytkownicy dodają własne przepisy,
  • „Moja piwnica z winami” – użytkownicy dodają swoje wina i informacje na ich temat
  • „Moje drinki” – Użytkownicy mogą zapisywać swoje przepisy na drinki lub koktajle

Przeszukiwanie Katalogu produktów realizowane jest w oparciu o silnik Elasticsearch.

Co jakiś czas portal Aperitif.no organizuje degustację, na którą mogą zapisać się tylko użytkownicy portalu. Istnieje również możliwość kupna karty podarunkowej na organizowany event.

Do zapisanych użytkowników wysyłany jest regularnie newsletter z najciekawszymi informacjami o daniach i winach. Edito CMS jest zintegrowany z SendGrid - platformą e-mail marketingową, która automatyzuje wysyłanie newsletterów. Strona zintegrowana jest także z Vinmonopolet oraz płatnościami – Elavon oraz Nets. Pierwsza integracja umożliwia import informacji (aktualizowanych on-line) o winach z Vinmonopolet i zamówienie wybranego napoju.

W ramach współpracy stworzyliśmy również serwis internetowy dedykowany kursom video. Videokurs.aperitif.no oferuje zarówno bezpłatne i płatne kursy.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalna i responsywna strona www,
  • dedykowane rozwiązania i moduły,
  • wydajne technologie,
  • praktyczne integracje,
  • SEO-friendly strona.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas