Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Osobiste biuro podróży Lottravel.com

Polskie Linie Lotnicze „LOT” to przedsiębiorstwo transportu lotniczego łączące Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Każdego roku z usług firmy korzysta blisko 5 milionów pasażerów. LOT Travel oferuje swoim klientom pełną i kompleksową obsługę podróży prywatnych i służbowych.

Zadania i cele

Dla LOT Travel wykonaliśmy rozbudowany serwis z ofertami związanymi z podróżowaniem. Zawiera zarówno oferty własne, jak i współpracujących touroperatorów. W serwisie www.Lottravel.com prezentowane są aktualne oferty największych i uznanych touroperatorów oraz tzw. „Podróże szyte na miarę”. Są to propozycje wyjazdów przygotowane przez dedykowany zespół konsultantów. Użytkownicy mogą również zamówić wymarzoną podróż, dostosowaną do ich potrzeb i preferencji.

Serwis LOT Travel oferuje kompleksową organizację podróży począwszy od rezerwacji biletu lotniczego, transferu do hotelu, poprzez dobór ubezpieczenia, aż po rezerwację noclegów w wybranym hotelu i biletów wstępu do atrakcji turystycznych.

Na potrzeby LOT Travel zaprojektowaliśmy nowoczesne narzędzie, z którego mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i klienci biznesowi. Oferta dla biznesu obejmuje organizacje optymalnych cenowo podróży służbowych oraz vouchery dla pracowników. Istotną część witryny stanowi zaawansowana wyszukiwarka, która zawiera szereg filtrów usprawniających wyszukiwanie prezentowanych ofert. Narzędzie to umożliwia także szybkie porównywanie ofert różnych touroperatorów, wybór najlepszej propozycji oraz jej wstępną rezerwację.

Serwis został zbudowany w oparciu o autorski system Edito CMS. Oprócz standardowych modułów, które dostosowaliśmy do potrzeb Klienta, zaimplementowaliśmy szereg dedykowanych funkcjonalności m.in. Oferty własne. Za pomocą tego modułu administrator może umieszczać wybrane treści w preferowanych miejscach na stronie. Dla klientów LOT Travel przygotowaliśmy moduł z podróżniczymi inspiracjami. Wśród nich znajdują się m.in. pomysły na aktywny wypoczynek na dwóch kółkach, specjalne pakiety dla osób wybierających się na międzynarodowe festiwale czy koncerty plenerowe.

Zlecenie obejmowało także niestandardowe wdrożenie systemu analitycznego Google Analytics z wykorzystaniem Google Tag Managera. Naszym celem było zautomatyzowanie procesu tworzenia raportów, które obecnie wyświetlają się w postaci tabel kartotekowych zawierających parametry wyszukiwanych ofert turystycznych. Wykorzystaliśmy wymiary i dane niestandardowe, które zostały zaimplementowane do wszystkich wyszukiwarek w serwisie. Wdrożyliśmy także mechanizm śledzenia ścieżek konwersji oraz zdarzeń istotnych w procesie pozyskiwaniu klientów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Elastyczne oprogramowanie, dostosowane do potrzeb Klienta,
  • kompleksowa prezentacja szerokiej oferty LOT Travel oraz innych touroperatorów,
  • narzędzie wspierające cele biznesowe Klienta.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas