Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Platforma B2B z modułem lojalnościowym i e-learning

Projekt został zrealizowany dla jednego z globalnych liderów branży FMCG. Firma oferuje swoje produkty praktycznie na całym świecie stale inwestując w narzędzia wspierające współpracę z siecią kilkuset tysięcy kontrahentów.

Zadania i cele

Nadrzędnym zadaniem platformy jest bieżące usprawnianie współpracy z siecią sprzedaży detalicznej. Stanowi także narzędzie komunikacji wewnętrznej i ułatwia szybki przepływ informacji. Integralną częścią platformy jest intuicyjny system zarządzania oraz aplikacje mobilne na system Android.

Połączenie funkcji biznesowych i edukacyjnych z elementami grywalizacji, skutecznie wspiera bieżącą działalność firmy.

Moduł programu lojalnościowego jest najbardziej rozbudowanym elementem platformy. Został rozbudowany o możliwość eksportu zdobytych punktów do dostępnego w 45 krajach systemu Edenred. Z kolei dzięki integracji z systemem CRM wykorzystywanym przez Klienta, możliwe jest zarządzanie portfelami punktów lojalnościowych.

Istotnym elementem platformy jest także dedykowany moduł e-learningowy, połączony z platformą Vimeo.com, służącą do udostępniania i hostowania materiałów video i plików multimedialnych. Interesującym rozwiązaniem jest element rozrywkowy - gra interaktywna, w której użytkownicy mają możliwość zdobywania nagród rzeczowych i finansowych.

Platforma jest zintegrowana z zewnętrznym systemem logistycznym LOGISTA. Dzięki temu możliwa jest realizacja zamówień na produkty udostępnione w sklepie internetowym, który jest wbudowany w platformę, a także śledzenie statusu przesyłek.

Uzupełnieniem platformy jest także aplikacja mobilna. Jest ona dostosowana do urządzeń z systemem Android i w pełni pokrywa funkcjonalności platformy.

Główne korzyści dla Klienta
  • Sprawnie funkcjonujący program lojalnościowy,
  • efektywna platforma e-learningowa,
  • grywalizacja wzmacniająca motywację użytkowników,
  • skuteczna komunikacja wewnętrzna,
  • wsparcie dla procesu sprzedaży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas