ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Platforma e-learningowa Contrain Poland

Spółka Contrain Poland Sp. z o.o. świadczy bogatą gamę usług w zakresie szeroko rozumianego HR-u. Obsługuje głównie podmioty z branży: rolnej, spożywczej, logistycznej, budowlanej oraz recyklingowej, a także przemysłu medycznego. Firma rekrutuje pracowników gotowych do podjęcia pracy nie tylko na terenie kraju, ale również za jego granicami.

Zadania i cele

Wdrożony przez Ideo serwis www.szkolenia.contrain.pl to funkcjonalna platforma e-learningowa. System jest dedykowany pracownikom, którzy przebywają poza granicami Polski oraz chcą podwyższać swoje kompetencje lingwistyczne w zakresie języka angielskiego. Użytkownicy, by korzystać z serwisu, muszą się zarejestrować i mieć dostęp do Internetu. Korzystanie z serwisu i udostępnionych w nim lekcji jest bezpłatne.

Wdrożyliśmy platformę e-learningową oraz przygotowaliśmy szkolenia z j. angielskiego. Odpowiadaliśmy również za wdrożenie dostarczonej przez Klienta grafiki, zgodnej z CI Contrain.

Opracowany przez nas kurs językowy został dostosowany do osób, które wcześniej nie uczyły się języka angielskiego. Szkolenie składa się z 20 lekcji (posiadających wersję audio) oraz ćwiczeń uzupełniających.

Główne korzyści dla Klienta
  • Doskonalenie kompetencji językowych pracowników firmy,
  • 900 aktywnych użytkowników platformy,
  • przystępna forma nauki,
  • oszczędność czasu i kosztów,
  • możliwość śledzenia postępów,
  • indywidualne dostosowanie tempa nauki dla każdego pracownika.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas