Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Platforma e-learningowa dla CBI Pro-Akademia

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia zostało założone w 1996 roku. Stanowi jedną z pierwszych w Polsce profesjonalnych organizacji pożytku publicznego o profilu naukowym, zrzeszającą nauczycieli akademickich oraz ekspertów społeczno-gospodarczych. CBI Pro-Akademia jest jednostką naukową sparametryzowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wydawcą czasopisma naukowego Acta Innovations, jak również operatorem Centrum Transferu Technologii w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii.

Zadania i cele

W projektach dydaktycznych Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia korzysta z platformy Edito E-learning do realizacji nauczania w systemie blended learning lub e-learning jako rozszerzenie możliwości szerokiego spektrum prowadzonych szkoleń.

Dzięki wykorzystaniu możliwości platformy edukacyjnej uczestnicy szkoleń zyskują dostęp do miejsca, w którym mają prosty dostęp do wszelkich materiałów związanych ze szkoleniami, w których biorą udział. Dodatkowo udostępniane są im materiały i informacje poszerzające zakres ich wiedzy oraz możliwość łatwiejszej komunikacji z prowadzącymi szkolenia.

Projekt obejmował wdrożenie Edito E-learning do realizacji nauczania w systemie blended learning lub e-learning jako rozszerzenie prowadzonych szkoleń.

Platforma e-learning umożliwia także zdalne uczestnictwo w prowadzonych przez CBI kursach oraz znacznie ułatwia weryfikację zdobytej przez uczestników wiedzy.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna platforma dostosowana do potrzeb użytkowników,
  • uzupełnienie tradycyjnych metod nauczania,
  • szeroka oferta kursów,
  • bieżący monitoring realizacji kursów oraz wyników nauczania,
  • intuicyjna obsługa systemu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas