ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Platforma e-learningowa dla Centrum Arrupe

Centrum Arrupe jest niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym. Swoją ofertę szkoleniową kieruje zarówno do wychowawców, jak i liderów organizacji pozarządowych. Patronem organizacji jest Pedro Arrupe SJ, który wprowadził Towarzystwo Jezusowe w posoborową odnowę Kościoła.

Zadania i cele

Platforma e-learningowa Kursy.arrupe.org to narzędzie promujące wychowanie holistyczne. Funkcjonalnością podnoszącą interaktywność platformy jest forum dyskusyjne, które umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym z uczestnikami kursów. W serwisie dostępne są kursy adresowane do nauczycieli, wychowawców oraz kadry zarządzającej placówkami oświatowymi i szkołami. Zarejestrowani użytkownicy po zakończeniu szkolenia otrzymują stosowne zaświadczenia, które są potwierdzeniem przyswojenia nowych kompetencji.

Ideo było odpowiedzialne za wdrożenie nowoczesnej platformy e-learningowej, z dedykowanymi do różnych grup docelowych kursami i szkoleniami.

Wdrożenie nowoczesnej platformy e-learningowej podnosi prestiż Centrum Arrupe oraz daje szereg nowych możliwości edukacyjnych. Oferta szkoleniowa dostępna w platformie jest ciągle rozbudowywana o kursy z metod wychowania, nauczania i zarządzania szkołą. Docelowo Zleceniodawca przewiduje wprowadzenie szkoleń w języku angielskim.

Główne korzyści dla Klienta
  • Dwie wersje językowe: angielska i polska,
  • wparcie dla tradycyjnej oferty szkoleniowej,
  • weryfikacja zdobytej wiedzy,
  • zdalne uczestnictwo – wygoda i komfort.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas