Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Platforma e-learningowa dla Grupy Roto w Polsce

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. to przedstawiciel Grupy Roto w Polsce. Firma powstała w 1991 roku, jako jeden z pierwszych światowych koncernów na ówczesnym wolnym rynku w tej części Europy. Firma zajmuje się dystrybucją na terenie Polski produktów z oferty Roto Frank AG: okuć budowlanych, okien dachowych i schodów składanych.

Zadania i cele

W ramach projektu zrealizowanego dla Roto została wdrożona platforma e-learning umożliwiająca kompleksowe przeprowadzanie szkolenia pracowników oraz weryfikację ich wiedzy nt. znajomości produktów firmy.

Platforma e-learningowa pozwola na zwiększenie poziomu wiedzy pracowników i ułatwi dostęp do wiedzy, co pomoże w podniesieniu sprzedaży produktów firmy.

Dzięki wykorzystaniu modułów platformy takich jak: platforma mailingowa oraz kalendarz, klient na bieżąco informuje użytkowników o aktualnych szkoleniach jak również informacjach dotyczących firmy. 

Główne korzyści dla Klienta
  • Łatwość obsługi,
  • efektywne przeszkolenie pracowników, partnerów, kontrahentów z wykorzystaniem internetu,
  • zebranie i uporządkowanie wiedzy oraz ustanowienie odpowiednich uprawnień do niej,
  • tworzenie interaktywnych lekcji/testów wymuszających na uczestniku naukę zadanego tematu jednocześnie monitorując postępy poprzez testy sprawdzające,
  • współdzielenie materiałów przez trenerów, budowa osobistej bazy materiałów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas