ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Platforma e-learningowa dla Integrated Solutions

Integrated Solutions Sp. z o. o. działa od 2011 r., oferując rozwiązania z zakresu Networking & Communication, IT Infrastructur, Automation / AI, Cloud, Data Analytics, Software Development oraz Cyber Security. Firma należy do Grupy Kapitałowej Orange Polska.

Zadania i cele

Dla Klienta pracowaliśmy jako podwykonawca. Do naszych zadań należało zaprojektowanie i wdrożenie platformy e-learningowej, wspomagającej realizację wewnętrznych zadań.

Platforma e-learningowa stanowi źródło wiedzy nt. nowego systemu wewnętrznego firmy.

Celem wdrożenia platformy było zapewnienie klarownego oraz przystępnego sposobu przekazywania informacji wewnętrznych wszystkim pracownikom firmy. W celu zapewnienia logicznego układu treści dokonaliśmy podziału na moduły: instrukcje, szkolenia dla adminów oraz video-instruktaże. Dzięki temu pracownicy mogą szybko i bezproblemowo dotrzeć do interesujących ich informacji. Poprzez przekazanie treści w formie zdalnej, każdy użytkownik platformy może korzystać z dostępu do niej w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Platforma na życzenie Klienta została zaimplementowana na Jego wewnętrznych serwerach. W ramach umowy serwisowej sprawujemy opiekę nad platformą oraz zajmujemy się jej bieżącą aktualizacją i rozbudową.

Główne korzyści dla Klienta
  • Szybkie i łatwe przekazanie ważnych informacji.
  • intuicyjny system do wewnętrznego zarządzania,
  • atrakcyjne zaprezentowanie materiałów szkoleniowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas