Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Platforma e-learningowa dla Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie powstał w latach 90-tych i już od ponad 20 lat prowadzi działalność naukową w obszarze medycyny molekularnej. Realizując liczne badania naukowe, Instytut popularyzuje m.in. nowoczesne rozwiązania w zakresie biologii molekularnej. Co roku miejsce to odwiedza wielu znaczących gości – naukowców, dziennikarzy, biotechnologów.

Zadania i cele

Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę e-learningową w angielskiej wersji językowej. E-learning dedykowany jest pracownikom, którzy za pomocą danych domenowych uzyskują dostęp do oferowanych rozwiązań.

Platformę wyposażyliśmy w liczne moduły, które zapewniają szybkie i bezproblemowe zorganizowanie szkoleń dla pracowników Klienta. Zdobytą wiedzę ze z realizowanych kursów, użytkownicy mogą zweryfikować za pomocą automatycznie ocenianych Testów. Oprócz narzędzi do nauki i utrwalania informacji, zaimplementowaliśmy szereg funkcjonalności, w tym możliwość tworzenia rozbudowanych formularzy, ankiet oraz sond.

E-learning znacząco poprawił komunikację wewnętrzną w firmie.

Za pośrednictwem platformy pracownicy mogą wymieniać różne informacje, publikować aktualności, jak również dzielić się swoją wiedzą.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalne narzędzie do szkoleń,
  • poprawa komunikacji wewnętrznej,
  • szybka weryfikacja wiedzy,
  • informacje dostępne w 1 miejscu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas