ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Platforma e-learningowa dla SAFETY LOGIC

Firma SAFETY LOGIC jest pomysłodawcą programu edukacyjnego „Świadomy Kierowca”. Głównym celem projektu jest budowanie bezpiecznej przestrzeni dla każdego uczestnika ruchu drogowego. Spółka specjalizuje się w realizacji szkoleń dla firm przy wykorzystaniu m.in. symulatorów dachowania, ekojazdy, poślizgu, zderzeń czy wybuchu poduszki powietrznej.

Zadania i cele

Ideo było odpowiedzialne za wykonanie nowoczesnej platformy e-learningowej. Zlecenie obejmowało wdrożenie platformy dostępnej między innymi pod adresem elearning.swiadomykierowca.pl. Aplikacja została udostępniona także pod subdomenami dedykowanymi wybranym grupom odbiorców. Ponadto zajęliśmy się przygotowaniem kursów z zakresu Bezpieczeństwa w ruchu drogowym i EcoDriving skierowanych do partnerów handlowych Klienta.

Wykonaliśmy nowoczesną platformę e-learningową oraz kursy z zakresu Bezpieczeństwa w ruchu drogowym i EcoDriving skierowane do partnerów handlowych Klienta.

Oprócz standardowych funkcjonalności wdrożyliśmy także zaawansowany kreator szkoleń i testów. Umożliwia on wprowadzenie zmian w dostępnych na platformie materiałach bez utraty istotnych danych (np. dotychczasowych wyników testów, statusów ukończenia i stopnia zaawansowania w kursach itp.) oraz wdrożenie indywidualnej szaty graficznej dla wybranych kursów. Ponadto zaimplementowaliśmy mechanizm służący do importu użytkowników, który ułatwia proces przypisania ich do wybranych szkoleń.

Warunkiem uczestniczenia w kursie online jest zakup szkolenia stacjonarnego organizowanego przez firmę SAFETY LOGIC. Wszystkie szkolenia kończą się testem wiedzy. Jak dotąd kursy odbyło ponad 2 500 użytkowników.

Główne korzyści dla Klienta
  • Poszerzenie oferty firmy SAFETY LOGIC o kursy zdalne,
  • nowoczesna platforma edukacyjna dostosowana do potrzeb Klienta,
  • prosty i intuicyjny w obsłudze system,
  • system nagradzania dla najaktywniejszych użytkowników,
  • wsparcie dla kursów stacjonarnych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas