Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Platforma e-learningowa Polskijazyk.pl

Fundacja OKNO NA WSCHÓD to organizacja pozarządowa działająca na rzecz współpracy między Unią Europejską a państwami Europy Wschodniej. Głównym celem Fundacji jest popularyzacja idei zjednoczenia Europy. Realizowana jest przez podejmowanie międzynarodowych inicjatyw w obszarze kultury, nauki, edukacji i gospodarki.

Zadania i cele

Fundacja OKNO NA WSCHÓD powierzyła firmie Ideo wykonanie platformy e-learningowej, umożliwiającej samokształcenie przez Internet. Projekt zrealizowany został w ramach programu Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2015”. Zadanie obejmowało wdrożenie dedykowanej aplikacji usprawniającej naukę języka polskiego od poziomu A1 do B1 dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy.

Wdrożona przez nas platforma adresowana jest głównie do osób w wieku między 16 a 24 rokiem życia. Są to głównie mieszkańcy Ukrainy, Białorusi i Rosji, potencjalnie zainteresowani podjęciem studiów w języku polskim. Aplikacja umożliwia rozpoczęcie nauki języka od podstaw oraz opanowanie go w stopniu komunikatywnym. Ponadto e-kursant może za jej pośrednictwem uzyskać Certyfikatu Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.

Ideo przygotowało platformę e-learningową dla mieszkańców m.in. Ukrainy, Białorusi i Rosji zainteresowanych nauką języka polskiego na poziomach A1 i B1.

Aplikacja Polskijazyk.pl powstała w oparciu o autorski system Edito CMS. W ramach współpracy zostały wdrożone dedykowane moduły m.in. wirtualna klawiatura, słownik szkoleń, zeszyt ćwiczeń oraz interaktywne zadania ćwiczeniowe, które wspomagają naukę i zapamiętywanie.

W treści szkoleń dostępne są ćwiczenia typu:

  • Spellpad - wpisywanie słów kluczowych do luk w tekście lub podpisywaniu obrazków,
  • Drag&drop – dopasowywanie słów kluczowych do luk w tekście, obrazów albo według kategorii.
Główne korzyści dla Klienta
  • Promocja kultury, historii i wiedzy o Polsce,
  • wsparcie przy realizacji zadań statusowych Fundacji,
  • doskonalenie języka polskiego,
  • ponad 80 000 aktywnych użytkowników (liczba ta nieustannie rośnie)
  • oszczędność czasu dla e-kursantów,
  • raportowanie wyników nauczania,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas