ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Portal informacyjny dla Norsk Journalistlag

Norsk Journalistlag zrzesza obecnie niemal wszystkich norweskich dziennikarzy (aktualnie jest to blisko 9 tys. osób). NJ stanowi organizację, która zajmuje się polityką medialną, pracując m.in. w zakresie warunków pracy, wynagrodzeń, wolności słowa w mediach czy reprezentując członków w negocjacjach z organizacjami pracodawców w kluczowych kwestiach.

Zadania i cele

Dla Klienta przygotowaliśmy portal internetowy oparty o system Wordpress rozszerzony o liczne moduły wewnętrzne do zarządzania użytkownikami i organizacjami. Nadrzędnym celem serwisu jest ułatwienie i zachęta do zrzeszania się użytkowników – dziennikarzy. Po zalogowaniu się otrzymują oni dostęp do szeregu funkcjonalności. Do wyboru dostępne są różne rodzaje kont, z wielorakim stopniem uprawnień. Każdy z nich może być przypisany do kilku różnych branż i funkcji jednocześnie (zwykły użytkownik, mówca, mąż stanu itp.). W panelu istnieje możliwość dostosowania funkcji danej osoby, w zależności od potrzeb, np. eventu i wyświetlanie na jej temat adekwatnych danych.

Nowoczesny i dynamiczny serwis gwarantuje wysoki standard estetyczny nawiązujący do charakteru instytucji.

Szczególną uwagę zwrócono na kwestię architektury informacji. Z uwagi na różnorodność kont, jak i charakterystyki wydarzeń, zastosowaliśmy filtry ułatwiające przeszukiwanie zasobów portalu. Zostały one wdrożone w zakresie eventów, postów, dokumentów czy bazy formularzy kontaktowych, z podziałem na kategorie. Możliwe jest szukanie np. według miejsca eventu, po dacie z wyszczególnieniem nadchodzących lub przeszłych itp. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne poruszanie się po strukturze serwisu zarówno dla zalogowanych dziennikarzy, jak i dla użytkowników portalu.

Uzupełnieniem funkcji wyszukiwania jest zaimplementowana wyszukiwarka Elastic Search, która gwarantuje bezproblemowe wyszukiwanie treści w obszarze całego portalu. Dotarcie do pożądanych informacji ułatwia także system tagowania treści.

Strona charakteryzuje się wpisującym się w obecne trendy layoutem, który został przygotowany we współpracy ze współpracującą z nami na stałe norweską agencją GodtSagt. Elementem kluczowym jest tu przemyślana paleta kolorystyczna, wpisująca się w charakter instytucji. Całość, dzięki zastosowaniu standardów RWD poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Główne korzyści dla Klienta
  • Możliwość łatwego zarządzania bazą użytkowników,
  • wielostopniowy, konfigurowalny mechanizm poziomów dostępu,
  • ustrukturyzowany układ treści,
  • dynamiczny i nowoczesny layout.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas