Portal informacyjny dla Wydawnictwa WAM

Wydawnictwo WAM to najstarsze w Polsce katolickie wydawnictwo, które rocznie publikuje ponad 200 nowości i wznawia około 150 tytułów. Głównie wydaje: katechizmy, modlitewniki, rozprawy naukowe oraz książki dla dzieci i młodzieży. Jednym z najważniejszych dzieł przygotowanych przez całe lata przez WAM było Pismo Święte w tłumaczeniu Jakuba Wujka SI.

Zadania i cele

Deon.pl to portal społecznościowo-informacyjny, redagowany przez Towarzystwo Jezusowe (Jezuitów). Portal udostępnia bieżące i znaczące informacje z Polski, ze świata i z życia Kościoła. Ze względu na wdrożone rozwiązania Web 2.0, czytelnicy mają możliwość współtworzenia serwisu. Po założeniu własnego profilu, użytkownik może pisać artykuły, tworzyć galerie zdjęć, dodawać komentarze, a także uczestniczyć w dyskusji w grupach tematycznych. Ponadto ma możliwość wyszukać i zaprosić do profilu swoich znajomych.

Moduł artykułów został powiązany z innymi modułami, co umożliwia podłączenie do artykułu wybranej galerii, tekstu, pliku wideo, a także sondy.

Dla zalogowanych udostępniona została funkcja przesuwania bloczków, co umożliwia personalizację strony głównej.

W serwisie można także zbierać punkty za aktywność (przesłanie newsa, rejestracja, zaproszenie użytkownika), a najbardziej aktywni będą nagradzani w późniejszym etapie zniżkami w sklepie internetowym.

Główne korzyści dla Klienta
  • zaangażowanie użytkownika w dialog,
  • przyjazny i funkcjonalny dla użytkownika portal internetowy,
  • nowoczesny wizerunek Kościoła,
  • intuicyjny w obsłudze CMS.
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?