Portal informacyjny dla Wydawnictwa WAM

Wydawnictwo WAM to najstarsze w Polsce katolickie wydawnictwo, które rocznie publikuje ponad 200 nowości i wznawia około 150 tytułów. Głównie wydaje: katechizmy, modlitewniki, rozprawy naukowe oraz książki dla dzieci i młodzieży. Jednym z najważniejszych dzieł przygotowanych przez całe lata przez WAM było Pismo Święte w tłumaczeniu Jakuba Wujka SI.

Zadania i cele

Deon.pl to portal społecznościowo-informacyjny, redagowany przez Towarzystwo Jezusowe (Jezuitów). Portal udostępnia bieżące i znaczące informacje z Polski, ze świata i z życia Kościoła. Po założeniu własnego profilu, użytkownik może pisać artykuły, tworzyć galerie zdjęć, dodawać komentarze, a także uczestniczyć w dyskusji w grupach tematycznych. Ponadto ma możliwość wyszukać i zaprosić do profilu swoich znajomych.

Moduł artykułów został powiązany z innymi modułami, co umożliwia podłączenie do artykułu wybranej galerii, tekstu, pliku wideo, a także sondy.

Ze względu na wdrożone rozwiązania Web 2.0, czytelnicy po założeniu własnego konta mają możliwość współtworzenia serwisu.

Dla zalogowanych udostępniona została również funkcja przesuwania bloczków, co umożliwia personalizację strony głównej.

W serwisie można także zbierać punkty za aktywność (przesłanie newsa, rejestracja, zaproszenie użytkownika), a najbardziej aktywni będą nagradzani w późniejszym etapie zniżkami w sklepie internetowym.

Główne korzyści dla Klienta
  • Zaangażowanie użytkownika w dialog,
  • przyjazny i funkcjonalny dla użytkownika portal internetowy,
  • nowoczesny wizerunek Kościoła,
  • intuicyjny w obsłudze CMS.

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas