Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Prawna platforma e-learningowa dotycząca RODO

ODOekspert to kancelaria Radcy Prawnego, Jakuba Wezgraja, mająca swoją siedzibę w Warszawie. Firma zapewnia kompleksową obsługę w obszarze ochrony danych osobowych organizacjom (administratorom danych), zatrudnionym w tych organizacjach pracownikom oraz oferuje usługi z zakresu ochrony danych osobowych.

Zadania i cele

Dla Klienta zrealizowaliśmy platfromę zapewniającą obsługę zdalnego procesu nauczania w formie e-learningu. Powstała ona na bazie naszego autorskiego oprogramowania Edito E-learning. Korzystanie z systemu nie wymaga instalacji, a dostęp realizowany jest poprzez Internet za pomocą przeglądarki internetowej. Na platformie możliwe jest definiowanie dowolnej ilości użytkowników i nadawanie im różnych praw dostępu, w zależności od usługi, z której korzystają.

Dla Klienta przygotowaliśmy platformę e-learningową kompleksowo obsłującą proces zdalnego nauczania.

Klientowi zależało na stworzeniu swoistej bazy wiedzy z zakresu RODO przeznaczonej dla wszystkich użytkowników platformy. Zagadnienia posiadają zarówno formę tekstową (instrukcje, regulaminy itd.) jak i multimedialną. Użytkownicy mogą wyszukiwać interesujące zagadnienia i zapoznawać się z ich treścią wielokrotnie i w dowolnym czasie.

System daje także możliwość udostępniania pracownikom materiałów i szkoleń z branży prawniczej. Treści są dodatkowo uzupełniane o takie elementy jak zdjęcia, pliki do pobrania, materiały audio czy wideo odtwarzane bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Administrator ma możliwość poinformowania pracowników o fakcie udostępnienia szkolenia za pomocą automatycznych wiadomości e-mail.

Konstrukcja platformy umożliwia zbieranie i prezentowanie w czytelnej formie wyników - raportów procesu nauczania tj. czas rozpoczęcia i zakończenia kursu, jego status oraz punkty zdobyte na poszczególnych etapach szkolenia.

W ramach zlecenia przeprowadziliśmy także szkolenie online w zakresie obsługi platformy e-learningowej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nieograniczony dostęp do opublikowanych zagadnień,
  • opracowywanie i udostępnianie kursów on-line,
  • zarządzanie własnym katalogiem szkoleń,
  • bieżąca analiza postępów kursu,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas