Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Program afiliacyjny dla Alior Bank

Alior Bank swoją ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i biznesowego, łącząc przy tym zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami i nowoczesnym podejściem do obsługi klientów.

Zadania i cele

W ramach współpracy z Bankiem byliśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie i wdrożenie Programu Afiliacyjnego. Umożliwia on bezpośrednią sprzedaż produktów finansowych z oferty Alior Banku. W programie mogą brać udział zarówno firmy, jak i osoby fizyczne, które posiadają dowolny serwis www, sklep internetowy, blog czy forum. Zasada współpracy w ramach programu jest prosta – partnerzy zamieszczają w swoich serwisach internetowych materiały reklamowe Banku w postaci bannerów lub linków tekstowych, promujących wybrany produkt finansowy. Po kliknięciu przez użytkownika w taką reklamę i podpisaniu przez internautę umowy na dany produkt, właściciel strony, dzięki której został pozyskany klient otrzyma prowizję.

Byliśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie i wdrożenie Programu Afiliacyjnego, umożliwiającego bezpośrednią sprzedaż produktów finansowych z oferty Alior Banku.

Serwis został wdrożony w oparciu o platformę Edito CMS. Za jego pośrednictwem możliwe jest zarządzanie całą platformą programu partnerskiego przez uprawnionych administratorów. Poza nimi, aplikacja ma możliwość definiowania jeszcze dwóch rodzajów użytkowników: Reklamodawców i Afiliantów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Łatwy dostęp i szybka dwuetapowa rejestracja,
  • prostota oraz intuicyjność,
  • użyteczność dla osób niezorientowanych w kwestiach technicznych, serwis nawiązuje do schematów znanych uczestnikom innych popularnych programów partnerskich,
  • 2 modele rozliczeń: za sprzedaż (CPS) i za złożone wnioski o produkt (CPL),
  • 2 rodzaje kont/dostępów dostosowane do potrzeb Partnerów i Administratorów,
  • możliwość indywidualnego (dla każdego Partnera) ustalania stawek, udostępniania kreacji reklamowych, umieszczania komunikatów i alertów,
  • rozbudowany moduł statystyk działań realizowanych przez Partnerów,
  • możliwość dalszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas