Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis informacyjno-produktowy dla Marma Polskie Folie

Marma Polskie Folie to wiodący producent wyrobów dla branży rolniczej, ogrodniczej i budownictwa. Firma powstała w 1991 roku jako producent folii polietylenowych różnych zastosowań. W ciągu 25 lat działalności stała się jednym z liderów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie, który dostarcza produkty dla milionów klientów.

Zadania i cele

Ideo wspiera firmę praktycznie od początku jej działania. Klient między innymi korzysta z wdrożonego przez nas systemu obiegu dokumentów. Tym razem przygotowaliśmy przejrzysty i przystępny dla odbiorców serwis. Powierzono nam odświeżenie layoutu oraz stworzenie nowej koncepcji funkcjonowania strony internetowej. Serwis został zmodernizowany przy wykorzystaniu modułów autorskiego systemu Edito CMS.

Serwis w przystępny sposób prezentuje bogatą ofertę firmy jednocześnie zachęcając do nawiązania kontaktu.

Głównym założeniem była intuicyjna prezentacja obszernego katalogu produktów. W intuicyjnym panelu klient może łatwo zdefiniować drzewo produktów pogrupowanych tematycznie. Oferta produktowa została podzielona na kilka głównych kategorii, z których wyodrębniono dalsze podkategorie. Każda z nich zawiera dokładną specyfikację produktów z uwzględnieniem zdjęć, opisu i danych technicznych (wymiary, właściwości, charakterystyka). Wykorzystanie przejrzystego formularza zachęca do nawiązywania kontaktu i przekazania wiadomości przedstawicielom firmy.

W ramach serwisu powstały także dedykowane danej branży podstrony informacyjne oraz zakładka, w której użytkownik dzięki odpowiednim filtrom sprawnie znajdzie poszukiwany produkt (region, siedziba/oddział firmy, doradca). Dzięki zamieszczeniu danych w formie prostych i przejrzystych wizytówek, klienci mogą mieć pewność, że trafią do właściwej jednostki.

Zapewniliśmy możliwość rozbudowywania serwisu w dowolnym momencie. Strona została przygotowana w taki sposób, że w każdej chwili można ją poszerzać o kolejne funkcjonalności. Jednym z istotnych elementów, wykorzystanych podczas budowy serwisu jest technologia RWD (Responsive Web Design). Dzięki temu widok strony automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości przeglądarki czy urządzenia mobilnego.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku Marma Polskie Folie,
  • rozbudowany, ale przejrzysty katalog produktów,
  • precyzyjny formularz kontaktowy,
  • szczegółowa lista doradców i oddziałów firmy w formie wizytówek z danymi,
  • szansa na pozyskanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas