Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis informacyjny dla INSTAL-PROJEKT Sp. J.

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna to lider w polskiej branży grzewczej. Firma obecnie posiada 134 patentów i wzorów przemysłowych oraz eskortuje produkty na cztery kontynenty. Przez Klientów jest ceniona przede wszystkim za wysokiej jakości: wzornictwo oraz wyroby.

Zadania i cele

Serwis oparty o system Edito CMS skierowany jest do obecnych i potencjalnych klientów, pośredników oraz dystrybutorów. Dostarcza on takich funkcjonalności jak: rozbudowany katalog produktów, galeria kształtów - flashowa aplikacja prezentująca produkty, interaktywna mapa dystrybutorów, interaktywna mapa handlowców, faq, sonda, flashowa mapka dojazdu. Strona została wzbogacona o efektywny slider w obrębie, którego następuje zmiana grafiki.

Ideo było odpowiedzialne za przygotowanie ciekawej, przejrzystej, a jednocześnie funkcjonalnej strony prezentującej firmę oraz jej produkty - grzejniki.

Z myślą o Klientach z różnych stron świata platforma dostosowana jest do czterech rynków europejskich: polskiego, angielskiego, rosyjskiego oraz niemieckiego.

Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa to tylko jedna strona medalu. Ważne jest także zapewnienie jej maksymalnego potencjału w zakresie wsparcia sprzedaży. Aby oddać Klientowi w pełni przygotowany i zoptymalizowany serwis przeprowadziliśmy jego pełny audyt pod kątem użyteczności i pozycjonowania. W konsekwencji stał się lubiany przez użytkowników i udało się go szybko wprowadzić na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Więcej na temat audytu i optymalizacji serwisu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Estetyczny i profesjonalny portal informacyjny,
  • nowocześnie zwizualizowana oferta produktowa,
  • integracja serwisu z mediami społecznościowymi,
  • prezentacja najistotniejszych elementów oferty,
  • wydłużenie czasu spędzonego na stronie,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas