Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis informacyjny Urzędu Miasta Dynów

Miasto Dynów to położony w dolinie rzeki San niezwykły zakątek Podkarpacia - pełny architektonicznych, krajobrazowych i przyrodniczych ciekawostek, urokliwych miejsc dostarczających okazji do wypoczynku, rekreacji i turystyki.
Miasto o barwnej blisko 600 – letniej historii zlokalizowane jest w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim. Przez turystów cenione jest przede wszystkim za urzekające krajobrazy, Przeworską Kolejkę Dojazdową, oraz rzekę San malowniczo przepływającą przez Pogórze Dynowskie.

Zadania i cele

W wyniku wygranego przetargu stworzyliśmy nowy serwis informacyjny dla Urzędu Miasta Dynów. Serwis www.dynow.pl skierowany jest do trzech grup odbiorców – mieszkańców, turystów oraz inwestorów. W projekcie graficznym poszczególne działy zostały rozróżnienie kolorystyczne.

Wdrożenie zostało poprzedzone analizą potrzeb informacyjnych miasta. Serwis zawiera elementy User Experience, które ułatwiają użytkownikom korzystanie z niego i poruszanie się po nim.

Serwis został przygotowany w standardzie WCAG 2.0 oraz technologii RWD, dzięki czemu dostępny jest dla jak najszerszej grupy odbiorców, w tym osób niedowidzących oraz niesłyszących.

Oprócz standardowych funkcjonalności, które dostosowaliśmy do potrzeb Klienta, zaimplementowaliśmy szereg dedykowanych modułów m.in. strefę dla Radnych Rady Miasta, dostępną po zalogowaniu.  

W ramach zlecenia wdrożyliśmy system powiadomień SMS. Wszyscy zainteresowani otrzymują krótkie powiadomienia o istotnym zdarzeniu, m.in. o terminach zebrań miejskich czy zbiórce odpadów komunalnych..

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku miasta,
  • Przejrzysty układ elementów wyświetlanych na stronie,
  • Stymulowanie rozwoju miasta,
  • Poprawa komunikacji z mieszkańcami.
     

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas