Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis infromacyjny dla England.pl

England.pl Sp. z o. o. specjalizuje się w wykonywaniu bezpłatnych przelewów pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Na rynku firma zaistniała w 2005 roku. Z jej usług korzysta ponad 50 tys. zarejestrowanych klientów, a transfery sięgają rzędu 400 milionów zł rocznie. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta, England.pl na terenie Wielkiej Brytanii współpracuje z firmą England.pl Limited.

Zadania i cele

W ramach współpracy z Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy funkcjonalny serwis. Głównym założeniem projektu było stworzenie przejrzystego, intuicyjnego w obsłudze portalu, usprawniającego proces transakcji pieniężnych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Został on zbudowany na bazie naszej autorskiej platformy Edito CMS w wersji 4.0.

Przejrzysty, intuicyjny w obsłudze portal, usprawniający proces transferów pieniężnych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.

Najbardziej przydatnym narzędziem dla użytkowników jest kalkulator walutowy, zamieszczony na stronie głównej. Został on przygotowany w dwóch wersjach: dla klientów biznesowych i indywidualnych. Kursy walut w kalkulatorze aktualizowane są co kilka minut, według danych pobieranych z instytucji finansowych. Z poziomu panelu administracyjnego Klient ma możliwość samodzielnego ustawienia progów wymiany, powyżej których będzie dokonywało się przeliczanie kursu walut zarówno dla sprzedaży, jak i kupna. Po wybraniu opcji „wykonaj przelew” następuje przekierowanie do zewnętrznego systemu transakcyjnego. Dodatkowo, użytkownicy serwisu mogą skorzystać z wizualnego przedstawienia aktualnego kursu GBP/PLN. Kurs ten zaprezentowany jest w formie czytelnego wykresu.

Przygotowany przez nas serwis został zintegrowany z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter, czy LinkedIn. W serwisie wdrożyliśmy także mechanizm wirtualnego czatu z przedstawicielem England.pl. Ponadto, w szczególności dla nowych użytkowników, bardzo pomocne mogą być opinie osób, które miały już okazję skorzystać z usług firmy. Wszystkie komentarze pochodzą z oficjalnej strony England.pl na Facebooku i wstawiane są z poziomu administratora.

W serwisie można także znaleźć bieżące informacje z Wielkiej Brytanii oraz w sekcji „Komentarze walutowe” - krótkie artykuły poświęcone aktualnej sytuacji walutowej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesne narzędzie wspierające użytkowników,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny,
  • atrakcyjna wizualnie strona,
  • ułatwienie procesu wykonywania transakcji płatniczych,
  • wygodny w użytkowaniu CMS, umożliwiający samodzielną aktualizację treści.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas