Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis internetowy dla Izostal S.A.

Firma Izostal S.A., działająca na rynku dóbr inwestycyjnych od 1993 roku, oferuje produkty zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych Klientów. Działalność firmy skupia się przede wszystkim na wyrobie zaawansowanych technologicznie zewnętrznych oraz wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych, które są wykorzystywane do budowy rurociągów gazowych i naftowych. Dobrze wykwalifikowana kadra, stosowanie najnowszych technologii w procesie produkcji oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów – to atuty, które cechują spółkę Izostal.

Zadania i cele

Klient miał bardzo skonkretyzowane oczekiwania jeśli chodzi zarówno o wygląd strony, jej funkcjonalność oraz odpowiedni dobór rozwiązań technologicznych. Ze względu na obecność firmy Izostal S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych, bardzo duży nacisk położono na stworzenie funkcjonalnego i przyjaznego dla inwestora działu dotyczącego Relacji inwestorskich.

Serwis www.izostal.com.pl przeszedł rebranding w zakresie kreacji graficznej. W ramach prac nad stroną firmową został zaktualizowany system zarządzania treścią, strukturą i układem stron internetowych (Edito CMS). Dodatkowo zrezygnowaliśmy z technologii Flash na rzecz języka HTML5, który m.in.: jest wygodniejszy oraz angażuje mniej zasobów.

Przeprowadzono rebranding w zakresie kreacji graficznej, zgodnie z zasadami Responsive Web Design. System zarządzania treścią oparto na Edito CMS.

Nowa strona została zaprojektowana zgodnie z zasadami Responsive Web Design tak, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia oraz nie tracił na estetyce w mniejszym oknie przeglądarki internetowej. Projektując stronę dla Izostal S.A. założyliśmy, że strona ma dostarczać informacji o firmie, ale również powinna być zaprojektowana w zgodzie z najnowszymi trendami.

Główne korzyści dla klienta
  • Odświeżenie wizerunku marki w Internecie,
  • funkcjonalny dział Relacji Inwestorskich,
  • oferta dla zagranicznych kontrahentów, strona w trzech wersjach językowych,
  • wygodniejsze i szybsze działania skoncentrowane na użytkowniku,
  • kod strony ograniczony do minimum,
  • sprawniejsze indeksowanie strony, za pomocą tagów HTML,
  • strona dostępna na wszystkich typach urządzeń mobilnych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas