Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis produktowy Biotyk.pl

ICN Polfa Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, Inc., który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Należy do grona wiodących producentów leków w Polsce. Na zlecenie klienta Ideo przygotowało serwis produktowy dla synbiotyku Biotyk i Biotyk Complex.

Zadania i cele

Na zlecenie Klienta Ideo przygotowało serwis produktowy dla synbiotyku Biotyk i Biotyk Complex. Głównym założeniem serwisu było informowanie o produktach Biotyk i Biotyk Complex, ich składzie, działaniu/zastosowaniu, sposobie użycia i właściwościach. Serwis ma również edukować w zakresie podstawowej wiedzy nt. synbiotyków i różnic pomiędzy poszczególnymi ich odmianami, a także pożytecznych bakterii występujących w organizmie człowieka.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis dostarczający wiedzę nt. Biotyku i Biotyku Complex oraz przygotowaliśmy treści z uwzględnieniem ograniczeń prawnych.

Probiotyki mogą stosować wszyscy - starsi, młodsi, kobiety czy mężczyźni. Z racji tak szerokiej grupy docelowej produktu, główny nacisk został położony na stworzenie serwisu nowoczesnego i atrakcyjnego graficzne, a zarazem intuicyjnego i prostego w obsłudze. Strona została wykonana w formacie one page, aby nadać jej nowoczesny charakter.

W ramach zadań związanych z realizacją projektu byliśmy odpowiedzialni również za przygotowanie treści, które uwzględniały ograniczenia prawne związane z informowaniem o tej grupie produktów.

Główne korzyści dla Klientów
  • Nowoczesny serwis produktowy,
  • rzetelna baza wiedzy nt. synbiotyków,
  • pozytywny wizerunek Klienta,
  • wzrost zaufania do marki,
  • kształtowanie opinii,
  • wzrost sprzdaży synbiotyków,
  • intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas