Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Sklep internetowy Dlahandlu24.pl

Asiston jest dystrybutorem i wykonawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych, oprogramowania i sprzętu dla firm. Dostarcza zarówno rozwiązania własne, jak i oferuje produkty czołowych producentów.

Zadania i cele

Dla Asiston wdrożyliśmy specjalistyczny sklep internetowy przedstawiający szeroką ofertę urządzeń elektronicznych dla niemal każdej dziedziny handlu. Karty produktów zostały wyposażone w pola zawierające m.in. szczegółowy opis towaru i jego parametry oraz informacje o płatności, dostawie, zwrocie czy gwarancji. Intuicyjność serwisu została zwiększona poprzez grupowanie tematyczne oferowanych w nim produktów.

Aplikacja Edito CMS umożliwia definiowanie promocji i rabatów dla pojedynczych urządzeń lub grup towarowych. Platforma pozwala też na samodzielne zarządzanie zamówieniami od momentu ich złożenia, poprzez proces kompletacji zamówienia, a na potwierdzeniu dostarczenia skończywszy. Klient ponadto otrzymuje automatyczne powiadomienie o zmianie statusu zamówienia na podany w formularzu adres e-mail.

Ideo stworzyło sklep internetowy, oparty na Edito CMS z intuicyjnym układem treści oraz systemem samodzielnego zarządzania zamówieniami.

Serwis Dlahandlu24.pl został wyposażony w wyszukiwarkę, która filtruje produkty po różnych parametrach np. producent, cena, typ, rodzaj czy posiadane przez urządzenie interfejsy komunikacyjne. Górne menu działa podobnie jak filtr. Użytkownik ma możliwość wyboru towaru biorąc pod uwagę jego przeznaczenie, tj.: sklepy, hurtownie, gastronomia, hotele, punkty usługowe i transport. Sklep został zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych, co znacznie ułatwia klientom realizację w nim zakupów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjna prezentacja urządzeń wraz z akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi,
  • możliwość ekspozycji nieograniczonej liczby produktów,
  • łatwy i intuicyjny w obsłudze serwis internetowy,
  • automatyzacja obsługi klienta,
  • szybki sposób dokonywania zakupów przez użytkownika.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas