ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Strona ze sklepem internetowym (Joomla)

Christoph Reusch jest doskonałym przykładem osoby, której pasja przerodziła się w sposób na życie. Założona przez niego firma Bushcraft North oferuje różnorodne kursy i warsztaty, pozwalające na zdobycie szeregu umiejętności związanych z duchem bushcraft. Firma prowadzi również sprzedaż gadżetów, idealnych dla miłośników survivalu.

Zadania i cele

Zadaniem serwisu jest dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców, a także usprawnienie procesów związanych ze sprzedażą internetową. W serwisie wdrożyliśmy nowoczesne narzędzia, oferujące możliwość zakupu kursu na konkretną datę dla siebie, ale także w formie vouchera jako prezent oraz dokonanie płatności online. W e-sklepie wdrożyliśmy również możliwość złożenia zapytania, jeśli interesują nas kursy organizowane okazyjnie, na konkretne zamówienie klienta.

Dla Klienta przygotowaliśmy rozbudowany serwis z ofertami związanymi z survivalem leśnym i dzikim obozowaniem.

Wymogiem stawianym przez Klienta przy wdrożeniu projektu, była możliwość pełnej edycji i kontroli nad wszystkimi elementami strony internetowej i dużej elastyczności w zrządzaniu poszczególnymi sekcjami.

Platforma została uruchomiona w oparciu o system Joomla, udostępniona na zasadach Open Software License. Zaletą tego systemu jest szeroki wybór komponentów, które usprawniają pracę administratora strony, jednocześnie czyniąc ją bardziej funkcjonalną i interaktywną.

Główne korzyści dla Klienta
  • Szybkie wdrożenie e-sklepu dzięki gotowym rozwiązaniom,
  • zwiększenie zasięgu sprzedaży,
  • responsywny layout,
  • przyspieszenie obsługi Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas