Strona ze sklepem internetowym (Joomla)

Christoph Reusch jest doskonałym przykładem osoby, której pasja przerodziła się w sposób na życie. Założona przez niego firma Bushcraft North oferuje różnorodne kursy i warsztaty, pozwalające na zdobycie szeregu umiejętności związanych z duchem bushcraft. Firma prowadzi również sprzedaż gadżetów, idealnych dla miłośników survivalu.

Zadania i cele

Dla naszego Klienta przygotowaliśmy rozbudowany serwis z ofertami związanymi z survivalem leśnym i dzikim obozowaniem. Zadaniem serwisu jest dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców, a także usprawnienie procesów związanych ze sprzedażą internetową.

W serwisie wdrożyliśmy nowoczesne narzędzia, oferujące możliwość zakupu kursu na konkretną datę dla siebie, ale także w formie vouchera jako prezent oraz dokonanie płatności online. W e-sklepie wdrożyliśmy również możliwość złożenia zapytania, jeśli interesują nas kursy organizowane okazyjnie, na konkretne zamówienie klienta.

Wymogiem stawianym przez Klienta przy wdrożeniu projektu, była możliwość pełnej edycji i kontroli nad wszystkimi elementami strony internetowej i dużej elastyczności w zrządzaniu poszczególnymi sekcjami.

Platforma została uruchomiona w oparciu o system Joomla, udostępniona na zasadach Open Software License. Zaletą tego systemu jest szeroki wybór komponentów, które usprawniają pracę administratora strony, jednocześnie czyniąc ją bardziej funkcjonalną i interaktywną.

Korzyści dla Klienta:
  • szybkie wdrożenie e-sklepu dzięki gotowym rozwiązaniom;
  • zwiększenie zasięgu sprzedaży;
  • responsywny layout;
  • przyspieszenie obsługi Klientów.
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?