ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

System intranetowy dla Uniwersytetu
Medycznego w Lublinie

Uniwersytet Medyczny w Lublinie (daw. Akademia Medyczna im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie) to uczelnia o uznanej pozycji zarówno w krajowych jak i globalnych rankingach. Jej historia rozpoczyna się w 1944 roku. Uniwersytet otrzymał certyfikat „Uczelni Liderów” w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych.

Zadania i cele

Dla Uniwersytetu wdrożyliśmy system intranetowy, który stanowi bogate źródło informacji dla pracowników. Serwis zawiera komplet informacji o Uniwersytecie, takich jak historia, struktura organizacyjna, a także dane na temat pracowników. W celu zwiększenia atrakcyjności serwisu wewnętrznego, wdrożyliśmy dedykowany moduł kalendarza wydarzeń. Za jego pomocą użytkownicy mogą uzyskać szczegóły dotyczące nadchodzących eventów.

Wykonaliśmy system intranetowy, system do samodzielnego tworzenia subserwisów oraz aplikację, która wyświetla wybrane informacje ze strony internetowej na monitorach dotykowych budynku uczelni.

W ramach kilkuletniej współpracy z Uniwersytetem jesteśmy autorem projektu i wdrożenia portalu www.umlub.pl oraz BIP, a także wykonaliśmy aplikację, która wyświetla wybrane informacje ze strony internetowej na monitorach dotykowych rozmieszczonych w budynku uczelni. Kolejne wdrożenie stanowi system do tworzenia prostych subserwisów samodzielnie przez redaktorów uczelni, np. www.biblioteka.umlub.pl czy www.rekrutacja.umlub.pl.

Wszystkie portale zostały zbudowane w oparciu o autorski system zarządzania treścią Edito CMS i są zarządzane centralnie za pomocą jednego panelu administracyjnego. Platforma ta pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą informacji oraz tworzenie nowych kategorii czy działów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesne narzędzia wspierające prace Uczelni,
  • ujednolicenie wizerunku uczelni,
  • intuicyjny i łatwy w obsłudze CMS,
  • usprawnienie komunikacji wewnętrznej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas