System intranetowy dla Uniwersytetu
Medycznego w Lublinie

Uniwersytet Medyczny w Lublinie (daw. Akademia Medyczna im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie) to uczelnia o uznanej pozycji zarówno w krajowych jak i globalnych rankingach. Jej historia rozpoczyna się w 1944 roku. Uniwersytet otrzymał certyfikat „Uczelni Liderów” w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych.

Zadania i cele

Dla Uniwersytetu wdrożyliśmy system intranetowy, który stanowi bogate źródło informacji dla pracowników. Serwis zawiera komplet informacji o Uniwersytecie, takich jak historia, struktura organizacyjna, a także dane na temat pracowników.  W celu zwiększenia atrakcyjności serwisu wewnętrznego, wdrożyliśmy dedykowany moduł kalendarza wydarzeń. Za jego pomocą użytkownicy mogą uzyskać szczegóły dotyczące nadchodzących eventów.

W ramach kilkuletniej współpracy z Uniwersytetem jesteśmy autorem projektu i wdrożenia portalu www.umlub.pl oraz BIP, a także wykonaliśmy aplikację, która wyświetla wybrane informacje ze strony internetowej na monitorach dotykowych rozmieszczonych w budynku uczelni. Kolejne wdrożenie stanowi system do tworzenia prostych subserwisów samodzielnie przez redaktorów uczelni, np. www.biblioteka.umlub.pl czy www.rekrutacja.umlub.pl.

Wszystkie portale zostały zbudowane w oparciu o autorski system zarządzania treścią Edito CMS i są zarządzane centralnie za pomocą jednego panelu administracyjnego. Platforma ta pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą informacji oraz tworzenie nowych kategorii czy działów.

Główne korzyści dla klienta

  • nowoczesne narzędzia wspierające prace Uczelni
  • ujednolicenie wizerunku uczelni
  • intuicyjny i łatwy w obsłudze CMS
  • usprawnienie komunikacji wewnętrznej
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?