ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

System programu lojalnościowego FitFighters

CityFit jest największą w Polsce siecią klubów fitness czynnych 24h/7. Oferuje innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wysoką jakość obsługi klienta. Nowoczesne i wygodne kluby to jedne z wielu zalet sieci CityFit.

Zadania i cele

Wspólnie z Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system IT obsługujący program lojalnościowy Fit Fighters, który jest integralną częścią aplikacji mobilnej CityFit. Panel i logika programu zostały wykonane w oparciu o nasz autorski system Edito Core.

Program łączy elementy zdrowej rywalizacji z podejmowaniem wyzwań, tworząc przestrzeń do grywalizacji.

Użytkownicy posiadający konto w aplikacji mobilnej mogą korzystać z programu, który oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań.

CityFitcoiny
Uczestnicy otrzymują CityFitcoiny za różnego rodzaju podjęte działania – zakup karnetu, produktów CityFit oraz za zrealizowanie danego wyzwania na siłowni. W zależności od poziomu i ilości zebranych punktów, uczestnicy wymieniają je na rabatowy na kolejny karnet lub zdobywają atrakcyjne nagrody i rabaty u partnerów współpracujących.

Hantle
Użytkownicy mają do wykonania różne zadania, za które otrzymują hantle – punkty doświadczenia. Po uzbieraniu wymaganej liczby hantli uczestnik przechodzi na wyższy level. Istnieją 3 poziomy treningowe – osobne dla kobiet i mężczyzn. Dla mężczyzn przygotowano kolejno poziomy: Zając, Dzik i Byk. U kobiet natomiast podstawowym poziomem jest Wiewiórka, następnie Gazela i najwyższym Pantera.  

Atrybuty
Atrybuty: siła, wytrzymałość, szybkość i morale są przyznawane uczestnikom za zrealizowanie danego wyzwania na siłowni. Stanowią motywację do pokonywania własnych słabości oraz do dbania o mocne strony.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjny i nowoczesny pomysł zachęcający do aktywnego korzystania,
  • zachęta dla nowych klientów,
  • stworzenie zaangażowanej społeczności klubowej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas