DevOps / Linux Administrator

Aktualnie szukamy pracownika, który zasili nasz zespół na stanowisku administratora systemów IT

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Wymagania

  • Dobra znajomość systemów Linux,
  • dobra znajomość administracji serwerami www, bazami danych, serwerami plików,
  • umiejętność zabezpieczania serwerów Linux i ciągłego dbania o bezpieczeństwo,
  • mile widziana znajomość rozwiązań Docker i Kubernetes,
  • mile widziana znajomość jednego z popularnych języków programowania,
  • umiejętność prawidłowego diagnozowania problemów,
  • umiejętność automatyzacji wykonywanych zadań,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie utrzymaniem aplikacji internetowych oraz diagnozowanie i rozwiązywanie występujących problemów,
  • ciągła współpraca z programistami i projektantami systemów informatycznych,
  • stały monitoring i dbanie o bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań,
  • migracja rozwiązań firmy do Cloud (AWS, Azure),
  • tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Sposób aplikacji

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca // ideo.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych

Klienci o nas