Kierownik projektów e-marketingowych

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w branży technologicznej i marketingowej oraz w obsłudze klienta.
Miejsce pracy: Rzeszów
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

Obsługa Klientów w zakresie samodzielnego prowadzenia kompleksowych projektów e-marketingowych zgodnie z przyjętą strategią. Będą to prace związane z obsługą projektu w wewnętrznych systemach, zdobywaniem zasobów i materiałów niezbędnych do realizacji przyjętych strategii marketingowych, zlecaniem zadań do poszczególnych specjalistów zgodnie z media planem, pilnowaniem terminów, kosztów oraz raportowaniem prac wraz z analizą efektów, dosprzedaż usług, udział w spotkaniach.

Prowadzenie działań handlowych. Nie będziesz musiał sam zdobywać leadów. My dostarczymy Ci potencjalnego Klienta, zaś Twoim zadaniem będzie przeanalizowanie jego potrzeb, stworzenie prezentacji przedstawiającej dedykowaną ofertę oraz przekonanie klienta do skorzystania z Twojej oferty.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta w branży e-marketingowej,
  • wiedza z zakresu oferowanych przez naszą agencję usług (SEO, CPC, Social Media Marketing, UX/UI, E-mail Marketing, Content Marketing),
  • mile widziany certyfikat Google ze sprzedaży rozwiązań internetowych,
  • znajomość narzędzi analitycznych – Google Analytics (mile widziany certyfikat),
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zespołowej,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat B,
  • otwartość do ludzi.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju i dostępnych benefitach.

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz ML na adres: praca-mi // ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, którym jest Ideo Sp. z o. o. z siedzibą na ul. Nad Przyrwą 13, Rzeszów 35-234, danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych

Klienci o nas